• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Gang bez 180dni

Zaczęty przez szakulxd, Luty 03, 2012, 20:17:41 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

szakulxd

Zmniejszanie czasu oczekiwania na dojście do gangu jak sie ma konto plus z 24 godzin na np 12  :D

Leon Zawodowiec

Było 10 razy
Nie przejdzie
Temat do zamknięcia


Bądź lojalny i nie skacz po gangach jak baba z okresem

szakulxd

ale trochę powinien być skrócony czas   z kontem plus

Leon Zawodowiec

Cytat: szakulxd w Luty 03, 2012, 21:19:38 PM
ale trochę powinien być skrócony czas   z kontem plus
Dlaczego niby, bo nie rozumiem?
Siedź na dupie w jednym gangu i koniec, nie rozumiem problemu
Po co skaczesz po gangach, co?

anthyros

ja jestem za ale nie an koncie plus tylko na pro np czas oczekiwania 15h lub 12 polowa:D

El Maestro

NEVER ja bym wydłużył wgl do 48... to by ograniczyło te wpłaty -.-"

hopkins

j/w
a nawet do 36h

pozdro, nanek :D

admin

Obecnie w grze istnieje problem taki, że gracze zbyt często zmieniają gangi. Ideą jaka przyświeca gangom to bycie w stałej grupie, zmiany nie powinny być takie częste. Stąd mocno zastanawiamy się nad wprowadzeniem wydłużenia czasu dezercji, który zależałby od częstości zmiany gangu - czym częściej gracz zmienia gang, tym dłużej musi czekać na dojście do kolejnego.
Wzór wyglądałby następująco:
CzasDezercji = 24h + LiczbaZmianGangu*8h

LiczbaZmianGangu może uwzględniać także obecną przeszłość gangu (ale nie musi). Proszę o komentowanie tego pomysłu.
Jest on realny do wprowadzenia do gry w ciągu 2-3 tygodni od momentu podjęcia decyzji o wprowadzeniu, na obecną chwilę jest to tylko pomysł.

Leon Zawodowiec

Cytat: admin w Luty 04, 2012, 15:33:24 PM
Obecnie w grze istnieje problem taki, że gracze zbyt często zmieniają gangi. Ideą jaka przyświeca gangom to bycie w stałej grupie, zmiany nie powinny być takie częste. Stąd mocno zastanawiamy się nad wprowadzeniem wydłużenia czasu dezercji, który zależałby od częstości zmiany gangu - czym częściej gracz zmienia gang, tym dłużej musi czekać na dojście do kolejnego.
Wzór wyglądałby następująco:
CzasDezercji = 24h + LiczbaZmianGangu*8h

LiczbaZmianGangu może uwzględniać także obecną przeszłość gangu (ale nie musi). Proszę o komentowanie tego pomysłu.
Jest on realny do wprowadzenia do gry w ciągu 2-3 tygodni od momentu podjęcia decyzji o wprowadzeniu, na obecną chwilę jest to tylko pomysł.
LOL
Nie no, naprawdę...xD
Idealny strzał w stopę po prostu, jak znikną przelewy na gangi to obetniecie sobie połowę dochodu z gry, ale ja tylko mówię :)

BaBaNaRoWeRzE

Cytat: Leon Zawodowiec w Luty 04, 2012, 19:35:39 PM
Cytat: admin w Luty 04, 2012, 15:33:24 PM
Obecnie w grze istnieje problem taki, że gracze zbyt często zmieniają gangi. Ideą jaka przyświeca gangom to bycie w stałej grupie, zmiany nie powinny być takie częste. Stąd mocno zastanawiamy się nad wprowadzeniem wydłużenia czasu dezercji, który zależałby od częstości zmiany gangu - czym częściej gracz zmienia gang, tym dłużej musi czekać na dojście do kolejnego.
Wzór wyglądałby następująco:
CzasDezercji = 24h + LiczbaZmianGangu*8h

LiczbaZmianGangu może uwzględniać także obecną przeszłość gangu (ale nie musi). Proszę o komentowanie tego pomysłu.
Jest on realny do wprowadzenia do gry w ciągu 2-3 tygodni od momentu podjęcia decyzji o wprowadzeniu, na obecną chwilę jest to tylko pomysł.
LOL
Nie no, naprawdę...xD
Idealny strzał w stopę po prostu, jak znikną przelewy na gangi to obetniecie sobie połowę dochodu z gry, ale ja tylko mówię :)

na dobrą sprawe TOP3 sie zmartwi tym.. :P  bo zanim doją do kolejnego gangu minie xx tygodni ^^
mi by to pasowało.. bo siedze w jednym i tym samym gangu ;)

Rps Rps o0

Dokladnie, ja mysle ze jesli takie cos by wszlo w zycie, przelewy ze skladek do gangu by zmalaly prawie do minimum, a co za tym idzie odbiera to w 95% szanse nowym graczom na szybki i solidny rozwoj, a gangi ktore sie juz rozwinely mialy by multum ludzi :=)

D3M0TYW4TOR

No co ja mogę napisać, no dla mnie to wsio ryba, w końcu może powstanie jakiś jeden mocny gang :D dobre i to  :o 8)

Teutates

demotku
dzięki wałom zarobiłbyś więcej na swoje prywatne konto>?

czemu teraz jak się skończył wał na bug z kasa nie inwestujesz?

chodzi o wkład realnej kasy a nie to co wpłacają inni za dofinansowanie  za wpłaty do gangów :)

sama cisza świadczy o tym jaki to wał :D

D3M0TYW4TOR

#13
Teutku ja wiem,że Ty to typowy "polaczek" jesteś i boli Cię, że inni mogą a Ty nie. Ja w zarobkach i lvl byłem daleko zanim Ty pomyślałeś, ze tyle można mieć. Niestety Teutku, nie widzisz ile mam za bilet to nie możesz wiedzieć co i gdzie ja inwestuje, możesz jedynie sobie wyobrazić, a ponieważ Twoja wyobraźnia nie sięga tam gdzie moje działania, to tak  pozostaje Ci tylko podważać moją uczciwość na forum.  Ci co wiedzieć mają, to wiedzą, od jakiego poziomu zarobków zacząłem zabawę w dofinansowywanie gangów.

Ja domyślam się, że może to być dla Ciebie frustrujące, niemniej muszę Cię rozczarować...nie masz racji pisząc w tonie oskarżycielskim w moim kierunku.


Kusmir

 
Cytat: admin w Luty 04, 2012, 15:33:24 PM
Obecnie w grze istnieje problem taki, że gracze zbyt często zmieniają gangi. Ideą jaka przyświeca gangom to bycie w stałej grupie, zmiany nie powinny być takie częste. Stąd mocno zastanawiamy się nad wprowadzeniem wydłużenia czasu dezercji, który zależałby od częstości zmiany gangu - czym częściej gracz zmienia gang, tym dłużej musi czekać na dojście do kolejnego.
Wzór wyglądałby następująco:
CzasDezercji = 24h + LiczbaZmianGangu*8h

LiczbaZmianGangu może uwzględniać także obecną przeszłość gangu (ale nie musi). Proszę o komentowanie tego pomysłu.
Jest on realny do wprowadzenia do gry w ciągu 2-3 tygodni od momentu podjęcia decyzji o wprowadzeniu, na obecną chwilę jest to tylko pomysł.

To jest dobry pomysł ;) Niektórzy gracze oszukują w ten sposób , że wbijają do gangu , dają info swojemu gangowi ile mają pkt obrony dzielnicy i atakują te dzielnice :) . Tak więc myślę , że to dobry pomysł .