• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zbanowanie konta EL Presidente

Zaczęty przez El Maestro, Maj 28, 2012, 18:19:27 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

El Maestro

Tak wiec  działania Ciastka aka konfitury aka konfidenta frajera itp , ora Nika i reszty doprowadziły nie tylko do Utraty przezemnie moda
ale jak widac adminowi cos sie powaliło i usunal moje konto co jest juz smieszne, PYTAM NA JAKIEJ PODSTAWIE TO ZROBILES, (przypominam ze  wkonto zostały włozone pieniadze oraz cenny czas) w takim przypadku oczekuje zwrotu.
teraz  nie odpisujesz w grze bo po co ? sprawa załatwiona? tak czy inaczej dziekuje prawdziwym za czas spedzony na g1&g2 , n g3 mnie nie bedzie ;)

w  linku ciastus przyznaje sie do swojego hobby;) czyli donoszenia ( screen z dzisiejszego baru)

http://imageshack.us/photo/my-images/51/frajere.png/

taki akcencik na koniec miły ;)

Btw jak ktos ma cos do powiedzenia, to najlepiej go zbanowac no nie? adminie? wtedy po problemie ;)

kody kody wiecej kodów, byle tylko zarobić.

Ciastekk

#1
HAha to żeś się popisał , ktoś tu mówił zebym robił screeny i szedł robić posty na forum a teraz kto tak robi ? haha ! masz to na co zasłuzyłeś .
Dawaj , gadaj na mnie dalej :D mnie to nie rusza ;) "poookazz na co cię staaać! " dajesz :)

El Maestro

Cytat: Ciastekk w Maj 28, 2012, 18:42:18 PM
HAha to żeś się popisał , ktoś tu mówił zebym robił screeny i szedł robić posty na forum a teraz kto tak robi ? haha ! masz to na co zasłuzyłeś .
Dawaj , gadaj na mnie dalej :D mnie to nie rusza ;) "poookazz na co cię staaać! " dajesz :)

jestes 0 :D

Ciastekk

haha :D pamiętasz ja pisałeś do mnie ze "ściągam twoje teksty" ?? a pamiętasz jak pisałem ze jestes zerem i pozerem ?! to teraz piszę , "nie ściągaj moich tekstów!" hahahahha ;D


admin

Konto zostało zablokowane do czasu wyjaśnienia sprawy. W celu wyjaśnienia sprawy proszę o kontakt na adres admin@gangsters.com.pl.