• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowy Wyglad Profilu Gracza

Zaczęty przez woycraft, Marzec 03, 2013, 20:09:16 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

woycraft

Witam, oglądając stronę Gangsters, zauważyłem ze bardzo dużo osób za przeproszeniem drze japę  np [NIE SZUKAM GANGU, NIE SZUKAM GANGU, itd.] wiec pomyślałem o nowym wyglądzie Profilu Gracza według mnie powinno to wyglądać tak ze wszystko nie zmienione Oprócz tego:
Nick: ...
Poziom: ...
Profesja: ...
Zalogowany: ...
      +
Gang: ...
liczę na wasze poparcie i myślę ze wszystkim się to przyda 8) 8) 8)

hraaa

Jestem za, ale ja jeszcze myslalem nad tym zeby mozna bylo wyswietlic jakis gang. Tzn klikam np. w wojnie gangow na jakis gang i wtedy mi wyswietli kto jest w tym gangu, jakis profil gangu w ktorym szef pisze cos o swoim gangu co widzi kazdy kto podglada gang

p4tryk91

juz to bylo i nie przejdzie z podswietlaniem gangu, tylko ulatwi to mocnym gangom przejac wiecej dzielnic

p4tryk91

czytac i przegladac forum i myslec to nie boli naprawde


zbedny temat jestem na nie

nic nowego to nie wniesie do gry

Lukas93

co do gangów,mogło by to wyglądać tak
Gang:Tak / Nie

i było by wiadome czy gracz ma gang,czy go nie ma

Don Tusk

Cytat: Lukas93 w Marzec 11, 2013, 10:14:40 AM
co do gangów,mogło by to wyglądać tak
Gang:Tak / Nie

i było by wiadome czy gracz ma gang,czy go nie ma

Info czy szukam czy też nie gangu jest wystarczające. Mogę być w gangu i chcieć zmienić (odwrotna wersja mało prawdopodobna, ale tez możliwa), czego ta propozycja nie obejmuje.

MaciaseK

Don Tusk ma racje :)
wystarczyło by tylko tak
Gang:Szukam / Nie Szukam
po tym odrazu wiadomo że ma ktoś gang :) a jezeli chce go zmienic to tez jest info :)
bo samo tak i nie nie wystarczy bo gang moge miec ale to nei znaczy że nie chce go zmienic ;p i żeby wybór był tego manualny przez gracza a nie automatyczny :)

siwix

Cytat: MaciaseK w Marzec 11, 2013, 21:12:11 PM
Don Tusk ma racje :)
wystarczyło by tylko tak
Gang:Szukam / Nie Szukam
po tym odrazu wiadomo że ma ktoś gang :) a jezeli chce go zmienic to tez jest info :)
bo samo tak i nie nie wystarczy bo gang moge miec ale to nei znaczy że nie chce go zmienic ;p i żeby wybór był tego manualny przez gracza a nie automatyczny :)

no tak jest spoko, tylko martwi mnie jedno. Na barze pojawi się mnóstwo graczy z tekstem "wejdź na mój profil" a wydaje mi się że ten jeden TROLL co teraz jest w zupełności wystarczy. Gdyby to się udało ogarnąć to taki opis w profilu bardzo ułatwiłby rekrutację.
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

d87mat

Również popieram możliwość zaznaczenia w profilu GANG: SZUKAM/NIE SZUKAM. Wkurzające jest trochę dostawanie codziennie wiadomości "chcesz do gangu?" itp, itd. Wiem, że można napisać o tym poniżej w profilu, ale jakby ktoś widział czerwony napisał NIE SZUKAM to może by nie było takiego spamu. Poza tym, z innej beczki - za pisanie na barze "szukam gangu, przyjmę do gangu, albo sprzedam konto" powinien być BAN od razu na jakiś określony czas.

admin

Propozycja została przyjęta i przekazana do realizacji wg opisu gracza MaciaseK. Niedługo zostanie wprowadzona do gry.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl

admin

Tak jak zapowiedzieliśmy - udało się tę zmianę wprowadzić sprawnie i szybko do gry.
W razie problemów proszę o zgłaszanie błędów w dziale "Bugi, błędy" http://forum.gangsters.pl/index.php?board=39.0

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl