• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

% do Energii

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Maj 16, 2015, 15:29:30 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Skoro mamy % do Statystyk, % do Zarobków, to dlaczego nie można mieć % do Energii ?

No właśnie, otóż to, dodać % do Energi, ale działało by to w taki sposób, że np. 45% do Energii, przy zakupie Konta PRO, podobnie jak w  zarobkach.
Dodam, żeby to spełnić, to trzeba byłoby wbić dodatkowo Profesję MAFIOZO.

To by uzupełniło wszystko i polepszyło zdobywanie dodatkowej Energii - Dobre tych co mają najmniej i nowych osób, bo Doświadczeni gracze z wysokimi poziomami może to wystarczać, aby nie było, więc proponuję dodanie, aby dopełniło te (ŁĄCZNIE) na (łącznie) (+45%)

DODATKOWA SUGESTIA:
Cytat: MagicLa w Maj 17, 2015, 18:49:40 PM
Doliczany % energii będzie na zasadzie takiej jak % zarobków zwiększany z każdą rangą. Im wyższa ranga, tym większy % energii doliczany. Popieram ten pomysł, więcej energii zawsze się przyda.

silo1992

ciekawy pomysł, jestem jak najbardziej za, energia i tak bardzo powoli się nabija nawet po aktualce więc fajnie by było jakby ją jeszcze "wzmocnić" z racji posiadania konta pr0  :)

lepper

jestem za  szybciej lvl będą wchodziły

MagicLa

Rozumiem, że doliczany % energii będzie na zasadzie takiej jak % zarobków zwiększany z każdą rangą. Im wyższa ranga, tym większy % energii doliczany. Jeśli tak, to popieram ten pomysł, więcej energii zawsze się przyda.

hoduck

Cytat: MagicLa w Maj 17, 2015, 18:49:40 PM
Rozumiem, że doliczany % energii będzie na zasadzie takiej jak % zarobków zwiększany z każdą rangą. Im wyższa ranga, tym większy % energii doliczany. Jeśli tak, to popieram ten pomysł, więcej energii zawsze się przyda.
I taki pomysł popieram

grant


wiktor565


turoseq

nawet o tym nigdy nie pomyślałem ;)
tak, to dobra opcja ;) jestem za

Słoń72


Slaweksebaa1

Witam. Jestem na nie poniewaz ENERGIA jest dawana za lvl taj samo kasa za lvl bo pomysl byl na tym wzorowany. ! Chcesz wiecej energi? Wbij lvl. Pozdrawiam

turoseq

Cytat: Slaweksebaa1 w Maj 20, 2015, 10:11:21 AM
Witam. Jestem na nie poniewaz ENERGIA jest dawana za lvl taj samo kasa za lvl bo pomysl byl na tym wzorowany. ! Chcesz wiecej energi? Wbij lvl. Pozdrawiam
To co piszesz jest nielogiczne, ponieważ profesja i konto pro (bo o to tutaj chodzi - nie o % z VIPa) daje te 45% do zarobków ogólnych, czyli jednocześnie mnoży też kasę za poziom.
Mamy sobie biznesy i dziwki (pomnożone przez % z VIPa), które są jeszcze mnożone przez profesję i konto pro.
Mamy też zarobki z poziomu i profesji, które również są mnożone przez profesję i KP. Gang tak samo.
Więc dlaczego energia nie mogłaby być mnożona przez te bonusy? Energia to tak jakby połączenie biznesów/dziwek (energia z VIPa adekwatna do % z biznesów i dziwek) oraz poziomu, który daje przyrost energii w zależności od niego - na minutę. Dlatego według mnie jest to rozsądne rozwiązanie.

A Twój argument jest totalnie bezsensowny. Odwracając go dostajemy:
"Chcesz większych zarobków? Kup sobie więcej biznesów i dziwek/wbij większy lvl/ znajdź lepszy gang"

Slaweksebaa1

Moze zle zrozumialem temat  jesli chodzi o 45 procent to oczywiscie osobno bilety za to by sie wymienialo .

Majin Vegeta

 :o
dziwny pomysł, ale jestem za...

może by tak stworzyć kapsułę do regeneracji (tak jak miał mój tata, Król Vegeta, na mojej rodzimej planecie) z płynem uzdrawiającym produkowanym przez Plantian, co?
potem Lord Frieza, z Changelingów, uzurpował sobie prawo do tsufulskich patentów i z czasem zniszczył planetę Vegeta...
Dobrze, że Kakarotto go zabił... Jednej gnidy mniej...

Don Tusk


c4ash

Cytat: Wyplacalni.p w Maj 16, 2015, 15:29:30 PM
Dodam, żeby to spełnić, to trzeba byłoby wbić dodatkowo Profesję MAFIOZO.
Jestem na nie. Dlaczego tylko mafiozo? Czemu chcesz tylko promować graczy, co mają na tyle czasu, aby wbijać tą profesje? Nie każdy ma tyle czasu.
Cytat: MagicLa w Maj 17, 2015, 18:49:40 PM
Rozumiem, że doliczany % energii będzie na zasadzie takiej jak % zarobków zwiększany z każdą rangą. Im wyższa ranga, tym większy % energii doliczany. Jeśli tak, to popieram ten pomysł, więcej energii zawsze się przyda.
To już zdecydowanie lepszy pomysł.