• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nie opłacalność Dziwek w stosunku do Biznesu

Zaczęty przez sezar33, Lipiec 30, 2015, 23:14:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sezar33

Panie  Adminie  Proponował  Bym  Dodanie  Nowych  Dziwek  Lub Alfonsow  Ponieważ  od Bardzo  dawna  Nie  opłaca  się  Tego Klikać  przy obecnej  Opłacalności  ... Każdy  Chętnie  By Inwestowal  w nowe  Dziwki  lub za lvl  Powinien  Być  Dodany  Choć  1 Alfons  lub jedna  Nowa  Dziwa . ..  Była  By Dobra  Motywacja  do gry  i Lepiej  by w profilu  się Prezentowały  Zarobki  bo teraz  to Śmiesznie  Wygląda . ..Dziwki (+1 203%): 2 433 952 570 zł/h
Biznes (+1 577%): 89 681 411 707 zł/h


sadoch

dziwki od dawna sa w ogole nie oplacalne i olewane przez graczy , a szkoda tak nie doceniac kobiet :)

sikor9[g2]

Dziwki (+1 336%): 4 562 438 004 zł/h
Biznes (+1 608%): 155 629 286 450 zł/h    u mnie dziwki tez cienko wzgledem biznesu jestem za tym zeby admin cos zrobil


wsgame

#4
Podzielam opinie, biznes a dziwki to skala 1 do 1000 . Na jedną k. przypada 1000 budynków. Zerowy zysk.

kosiarz2705


G4M3R



profek

też uważam, że zarobki dziwek są za małe więc przydałoby się dodać nowe lub jakieś inne rozwiązanie aby chociaż trochę dorównać do zarobków z biznesu  ;)

ixat32

Dziwki to rozruch za początku gry są w dalszym jej etapie nie opłacalne i wręcz nie potrzebne , tak samo jak i cała reszta. Nie potrzeba więcej broni ,kam ani nawet majątków. Tego czego brakuje tej grze to elementu władzy. Bo kasa to tylko środek do władzy i tak jest na całym świecie , tak więc aby urealnić i uatrakcyjnić tą grę trzeba wymyśleć element władzy i związane z nim profity. Nie popieram dodatkowych dziwek, majątków czy biznesów bo tego i tak jest już zbyt wiele.



Pt4szek

Jestem przeciw. Pomyślcie co jest bardziej dochodowe. Piękna wykfalifikowana dziwka czy dobrze prosperująca kopalnia złota. Dodawanie coraz to nowych dziwek i biznesów nie ma sensu Tej grze potrzebne są nowe opcje a nie nowe dziwki

Wyplacalni.p

No to dziewczyny zeszły na psy...
Ja nie kupuję Dziewczynek, ja wole budynki kupywać, więcej sie dostaje...
W normatywie każda dziewczynka dostaje za jeden udany wybryk nawet 2 tys, w skali gangsterki 200 tys.