• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na ,, moderatorów '' ixat32 oraz Trollka51

Zaczęty przez grant, Październik 10, 2015, 15:28:06 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 21, 2015, 23:11:07 PM
Wyplacalni parodia to Ty i twój temat w dziale Rekrutacja do gangów :D A kwestii słonia nie miało to w jakikolwiek go urazić tylko uświadomić że mod nie musi non stop spamić jakichś pierdół na czacie ( poczytaj kilka postów wcześniej) i najlepiej nie odpowiadaj no chyba że musisz sobie nabić posta.

1. Każdy ma prawo napisać sobie taki temat w Rekrutacji jaki mu się podoba, a tobie nic do tego
2. Nie zrozumiałeś, więc nie najeżdżaj bez powodu, bo to świadczy tylko o twoim braku wychowania i bezczelności.
3. Różnica pomiędzy Tobą a Słoniem72 jest wielka, więc powinieneś wziąść od niego przykład, a nie ubliżać innym.
4. Za twoje beznadziejne, chamskie i Tandetne zachowanie powinieneś BANa dostać, bo ja tobie nic nie zrobiłem, a ty mnie nie znasz, wiec nie wiem po co się bulwersujesz.

Hania92(G2)

#76

Ja tam tandety i chamstwa nie widzę ( napisałem o co chodzi, jak słoń poczuł się urażony niech piszę, ale skoro nie piszę to wie że to nie był atak tylko porównanie[przyznaje może niepotrzebne] do kwestii, że mod nie musi siedzieć non stop i pisać jakieś głupoty. Niestety piszę 6 post w tym temacie i w każdym piszę napiszcie KONKRETY dlaczego mają zostać wyrzuceni, a dowiedziałem się miedzy innymi:
1) że nie lubię granta
2) że muszę podnieść swoje EGO ( no beka z bandy co ciśnie dwóm dziadkom :D )

Ty też mi nic nie zrobiłeś ja Tobie też nie. Mogłeś się nie udzielać, bo za dużo do teamtu nie wniosłeś. Ja powinienem dostać bana za bluzgi ty za spam :D i tyle w temacie

Ale sory dla mnie powody że mają ich wywalić bo WY ich nie lubicie, albo że ma być konkurs i już to ja się nie dziwie że nadal są modami i myśle że nic im nie zrobicie bo admin ma to w dupie :)

limak

#77
Grant od poczatku sie ich czepiasz...najezdzasz na nich przy kazdej mozliwej okazji. Kiedys byles normalny, ale to juz przeszlosc.
Wlasciciel gry robi co uwaza za sluszne i nie prawda, ze zawsze moderatorzy byli wybierani w glosowaniu....powinien zamknac ten temat, bo nie wnosi on nic pozytecznego do gry.

i zastanow sie grant czy Ty jestes tutaj tak lubiany jak Ci sie zdaje....wszedzie weszysz intrygi. Zajmij sie soba....a poza tym nikt Cie tu na sile nie trzyma

grant

#78
Ja nie węszę nigdzie intryg.. zauważ limak  ŻE NIE JA ZACZĄŁEM TEN TEMAT !!!


limak

tak, temat zalozyl danielos....admin odpowiedzial i go zakonczyl, ale Ty musiales zalozyc nowy watek, bo zauwazyles, ze temat dotyczy 2 osob za ktorymi nie przepadasz...i taka jest prawda. Kto dluzej tu gra ten zna sytuacje i wie, ze od zawsze cos do nich miales.

danielos112

Cytat: thomasek w Październik 22, 2015, 09:10:36 AM
A Trollka51 i ixat32 jestes świety ? NiE !!! :o To spadowa z stolku modów. Wlasnie napisałes czy napasłaś masz kanty z admin i wszystko wyjaśnia i robicie co chcesz w tej grze. Z Toba bedziemy walczyc ile mozna. Nie uczciwą osobą bedziemy tyle na Ciebie i na trolke po jest jednoscia i tyle! Dla mnie jestes nikim!

Stary masz racje ale twoje orto jest masakryczne :D
V.I.P

danielos112

Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 22, 2015, 15:53:51 PM

Ja tam tandety i chamstwa nie widzę ( napisałem o co chodzi, jak słoń poczuł się urażony niech piszę, ale skoro nie piszę to wie że to nie był atak tylko porównanie[przyznaje może niepotrzebne] do kwestii, że mod nie musi siedzieć non stop i pisać jakieś głupoty. Niestety piszę 6 post w tym temacie i w każdym piszę napiszcie KONKRETY dlaczego mają zostać wyrzuceni, a dowiedziałem się miedzy innymi:
1) że nie lubię granta
2) że muszę podnieść swoje EGO ( no beka z bandy co ciśnie dwóm dziadkom :D )

Ty też mi nic nie zrobiłeś ja Tobie też nie. Mogłeś się nie udzielać, bo za dużo do teamtu nie wniosłeś. Ja powinienem dostać bana za bluzgi ty za spam :D i tyle w temacie

Ale sory dla mnie powody że mają ich wywalić bo WY ich nie lubicie, albo że ma być konkurs i już to ja się nie dziwie że nadal są modami i myśle że nic im nie zrobicie bo admin ma to w dupie :)

Nie wiesz o czym piszesz , wtrącasz się bez potrzeby nie ma cię na tyle żeby się wypowiedzieć normalnie , każdy ma swoje zdanie a w tej sprawie jednak więcej osób popiera zdanie moje i granta. Szkoda mi cię człowieku nie mając tak podstawowej inteligencji
V.I.P

Hania92(G2)

No chyba ty nie wiesz o czym piszesz. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, a skoro prosze was o wyciągniecia asów z rękawa na tą dwójkę to to zróbcie.
Prawda jest taka,że czepiacie się drobnych słówek byle tylko uciec od odpowiedzi. Nie jest wam na ręke że ktoś stanął w ich obronie, mieliście luz cisnąć po nich 4 strony aż nagle się ktoś poprosił was o wyjaśnienie za co ich oczerniacie. To wyjaśnijcie!!!

Wyciągnijcie brudy na wierzch o ile macie cokolwiek na tą dwójkę, bo wy macie tylko przypuszczenia i wasze opinie na ich temat.

danielos112

Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 24, 2015, 23:53:31 PM
No chyba ty nie wiesz o czym piszesz. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, a skoro prosze was o wyciągniecia asów z rękawa na tą dwójkę to to zróbcie.
Prawda jest taka,że czepiacie się drobnych słówek byle tylko uciec od odpowiedzi. Nie jest wam na ręke że ktoś stanął w ich obronie, mieliście luz cisnąć po nich 4 strony aż nagle się ktoś poprosił was o wyjaśnienie za co ich oczerniacie. To wyjaśnijcie!!!

Wyciągnijcie brudy na wierzch o ile macie cokolwiek na tą dwójkę, bo wy macie tylko przypuszczenia i wasze opinie na ich temat.

O ja nie mogę  :D Jesteś totalne 0 inaczej cię nie nazwę , wszystko jest napisane co im zarzucamy , robię ss bo taka głupota nie jest efektem złej pogody albo coś  ;D

POZDRAWIAM CIE KOLEGO :)))

V.I.P

Hania92(G2)

Jesteś pierdolnięty człowieku :D Admin zgasił cie raz  :-* a ty nadal drążysz temat i zakładasz coraz to głupsze tematy, tak się składa że coraz mniej osób udziela się w tym temacie. Czytając od dechy do dechy cały ten temat z osób które ich atakują jedyny sensowny post napisał Nekro, wspominając o układach :D
grant uciekł w prywatę, thomasek ma zaprogramowane jedno i to samo pierdolenie w bambus i każdy post brzmi tak samo.
A ty zachowujesz się jak (sam sobie wybierz jak tam chcesz :D) bo gówno napisałeś w temacie sensownego.

To ja cie pozdrawiam :D

danielos112

#85
Cytat: ◢◤ (G2) w Październik 25, 2015, 09:32:08 AM
Jesteś pierdolnięty człowieku :D Admin zgasił cie raz  :-* a ty nadal drążysz temat i zakładasz coraz to głupsze tematy, tak się składa że coraz mniej osób udziela się w tym temacie. Czytając od dechy do dechy cały ten temat z osób które ich atakują jedyny sensowny post napisał Nekro, wspominając o układach :D
grant uciekł w prywatę, thomasek ma zaprogramowane jedno i to samo pierdolenie w bambus i każdy post brzmi tak samo.
A ty zachowujesz się jak (sam sobie wybierz jak tam chcesz :D) bo gówno napisałeś w temacie sensownego.

To ja cie pozdrawiam :D


Zachowałeś się teraz jak dziewczynka 13latek  ;) Kompromitujesz się ale dalej brniesz ;) Nie twój temat jak nie pasi to wypier***** , kolejny ss bo ktoś mi potem nie uwierzy że może być taki ,,typ''   :D :D :D

Nie potrafisz się wypowiedzieć na tak,nie  prezentujesz 0 i takiego kozaka że tak powiem jak ty się znasz ojeju :) Nic nie wiesz i  troollom jak i adminowi do dupy włazisz bez wazeliny - To są fakty.
V.I.P

Hania92(G2)

"Nie potrafie wypowiedzieć si na tak" :D hahahaha
No bo jestem na NIE. ;D Chyba proste... poczytaj każdy mój post z tematu to bedziesz znał argumenty dlaczego tak jest:D
Ty jesteś zerem prezentujesz swój poziom cisnąc po dwójce emeyrtów :D
A wypowiedzieć się merytorycznie nie umie żaden z Was :)

Aha nie mam powodów włazić im dupę ban na czacie mi nie grozi bo rzadko cokolwiek tam piszę, układów z nimi nie mam bo gram dla przyjemności, wchodze bardziej z przyzwyczajenia :D

I nie denerwuj się tak... :D jak nie wiesz co odpisać to się zastanów spokojnie :D

danielos112

"Nie potrafie wypowiedzieć si na tak" :D hahahaha

Ja napisałem że można wypowiedzieć się na TAK lub NIE + rozwinąć  , choroba ci się pogarsza kolego ;) To co ty piszesz to jest przedszkole. Nie sprowokujesz szczylu  8)
V.I.P

spartan

to dlaczego podwojnie gracie, Trollka51 i ixat32 równocześnie w miescie albo dzielnicach, frajrstwo z waszej strony ! Mam dupie was. Tyle osob nie lubi was. Zwolnij te miejsce moda i wynocha z gry !!. że masz chody u admin i broni was, moze dajecie kaske wiecej na gre i zostalicie modami ?

spartan