• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

WYBORY PREZYDENCKIE 10 MAJA 2015

Zaczęty przez grant, Maj 03, 2015, 20:52:34 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

grant

Sonda na temat: Na kogo oddasz swój głos w nadchodzących wyborach na Prezydenta RP 10 maja 2015 r. ? oraz krótko dlaczego ?

Kandydaci:
1. BRAUN Michał
2. DUDA Andrzej
3. JARUBAS Adam
4. KOMOROWSKI Bronisław
5. KORWIN-MIKKE Janusz
6. KOWALSKI Marian
7. KUKIZ Paweł
8. OGÓREK Magdalena
9. PALIKOT Janusz
10. TANAJNO Paweł
11. WILK Jacek

[gm] TwUj Kapitan

Korwin lub Kukiz, innej opcji nie ma ;d

grant

Opcje są tylko wybór zależy od Cb ^^ zastanów się dobrze

MaciaseK

KORWIN albo MIKKE hahaha :D
nie ide na wybory, więc nie głosuje :)
ale dla mnie mógł by dalej być Komorowski :)

profek


spartan

ten muffon Komorowski? nie moj prezydent nie bedzie - idiota na maxa!

uku82

z opcji Kukiz/Korwin raczej na Pawla,mniej przesiakniety tym politycznym bagnem,obaj jada z reszta ostro,u Korwina cos mi sie nie spodobalo w kwestii pogladow ale nie pamietam juz co,w kazdym razie byle nie ta faja Komur
no i jeszcze powrot do przeszlosci,Ci co sluchali kaset Piersi,czy przyszlo by im do glowy ze gosc ktory spiewa 'rodzina slowem silna' bedzie startowal na prezydenta :o

Jumpers

nie wiem czy pójdę a jesli tak to Kukiz niech ktos doda ankiete

djorzel


grant

widzę dominację P. Kukiza jako kandydata.. zachęcam pozostałych gangsterów do wpisywania swoich kandydatów

Ja oddam głos na nr 9 czyli Janusz Palikot, jako że jest jedynym kandydatem który chce świeckiego przyjaznego państwa, urzędników którzy ponoszą odpowiedzialność za swoje decyzje i są wynagradzani nie za karanie obywateli a za rzetelną pracę, likwidację ZUS i KRUS, rozwiązanie konkordatu, firma na próbę, kwota wolna od podatku itd. ZMIAN KTÓRE WRESZCIE DADZĄ ŻYĆ GODNIE I NORMALNIE

Wyplacalni.p

Cytat: grant w Maj 04, 2015, 19:44:41 PM
likwidację ZUS i KRUS

Gdyby to zlikwidowali, to nie miałbyś żadnej emerytury, a na starość będziesz gryzł liście i mieszkał pod mostem, więc w tym nie widzę żadnej logiki myślenia, bo będąc w podeszłym wieku nie miałbyś za co sie utrzymuwać, a Zus i Krus daja Emerytury na które składa sie latami, jeszcze mamy Filary itp.

Scurwiel

nr 5
Mikke chce zniszczenia emerytur (ktorych i tak ma nam zabraknąć) co za tym idzie zwolnienia z podatków, które jak pijawki przyssały się do naszych portfeli. Ponadto podoba mi sie projekt wprowadzenia kary śmierci, oraz odpuszczenia od odpowiedzialności karnej za posiadanie przy sobie śladowej ilości narkotyków (w dużej mierze pomoże to w więziennictwie, bo jak każdemu wiadomo, obecnie są poprzepełniane, a pieniądze na utrzymanie więźnia idą również z kieszeni podatnika)

grant

Wyplacalni emerytury będą płacone z podatków CIT'u Vat'u itd. i tak przecież co raku jest dopłacane do tego ZUSu a samo prowadznie ZUS to 15mld rocznie !!! a urzędy skarbowe mamy i nie potrzeba dodatkowych instytucji jeszcze ciągle dopłacając do nich.

joker andrze

#13
Na Janusza Palikota
-chce likwidacji ZUSu i Krusu żeby ci urzędnicy nie okradali po prostu ludzi i zamiast tego wprowadzić emeryture obywatelską żeby każdy człowiek miał równą emeryture w końcu każdy człowiek ma takie same prawa
-nie może być tak że szerzy się kurestwo w kościele  i biskupi na czele z Ojcem Rydzykiem zarabiali krocie i do tego nie płacili podatków
-przede wszystkim opodatkowanie kościoła to jest właśnie dla niewierzących oraz wierzących w inne religie bardzo niekorzystne 4 mld idzie na kościół katolicki to jest skandal żeby uczniowie chodzili na lekcje religi a w dodatku za to dostawali ocene
-legalizacja marihuany jest potrzebna polskiemu państwu jakby dobrze policzyć ilu młodych Polaków siedzi za marihuanę a kasa za ich utrzymanie idzie z podatków jeśli tak jak twierdzi państwo jest to szkodliwość społeczna niech to będzie zakazane w publicznych miejscach tak jak picie alkoholu
-aborcja musi być dozwolona nie ma co do tego wątpliwości oczywiście to jest kwestia sumienia więc kto chce zlikwidować dziecko z brzucha powinien to zrobić szczególności jeżeli nie ma warunków materialnych lub dziecko może urodzić się niepełnosprawne
-legalizacja bimbra czyli alkoholu wyrabianego w domu dobrze wiemy że to jest nieszkodliwe ale prawo formalnie tego zabrania tym bardziej że nadchodzą trudne czasy i nam chcą alkohol podrożeć


coś mi się przypomni to dopisze

jolaba