• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Samochod

Zaczęty przez Nekro, Czerwiec 04, 2015, 12:09:50 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Nekro

1

grant

Nr 6 licząc od początku listy najlepszy ;)

Nekro

#2
2

Tygrysekxd

Fiata 126p mogę ci odsprzedać  ;D

Nekro

#4
3

profek

Ale przebiegi to są fajne hehe

shredder100

Szczerze ?
jesli pracujesz wez te 6 k pln   wrzuc jaka pierwsza wplate i kup cos  nowego .
Wiem ze to niepopularne ale uwierz mi  podzekujesz za te podpowiedz jesli    kupujesz samochod na 3-4 lata .
Gwarancja , spokoj ,  wiesz czym jezdzisz. Cisza i cos tam wezmiesz po 4 latach

Widze ze potrzebuejesz  takiego sredniaka  wiec wal  prosot np  po Opla corse - nowy model w srodku ma  WIECEJ  miejsca jak  jak stara  Astra .
Bedziesz zadwolony a przedluzona gwarancja  pozwoli Ci spac spokojnie .
Serio mowie ,   ja wiem ze zaraz sie znajda znaffcy ktory powiedza ze za 40  k mozna kupic AŁDI czy wieswagena ,   pewnie ze mozna tylko .... PO CO ?

Kupic to nie problem   gorzej dalej , jak Cie nie stac na nowke sztuke i nie potrafisz sie pogoodzic z utrata wartosci  daj sobie spokoj z  5-10 letnim samochodem , same klopoty a w te  przebiegi nie wierz .  ostatnio sprzedawalem  Opla  Astre 2012  ror ,   w sumie samochod 27 miesiecy  w okolicah 200 k km i to jest  REALNY  przebieg samochody na sprzedaz,  nadmienie ze to byla wersja  benzynowa 1,6  litra 115 KM .
Czemu sprzedawalem ??  bo zamienilem to na Renaulta Clio RS dla zony .
Ja wiem ze dla polowy ludzi  francuz to zlom ale fakty sa takie ze francuzy  niektore sa naprawde dobrymi samochodami, w sumie duzo lepszymi jak  nieieckie szroty .
osobiscie wole takie Clko  nowke sztuke jak 2 letnie zachetane AŁDI w TSI albo skode z niewadomego zrodla .
Siedze w Niemczech i wiem jedno.   tutaj  DOBRE  samochody sa drozsze przed akcyza i trnasportem jak w Polsce,  taka magia .
Ida i owszem dobre roczniki ale albo z kosmicznymi przebiegami  rzedu 120-150 k  km  rocznie co daje dla 2  letniego samochodu okolice 300 k km  A DALEJ NIE WSPOMINAM BO 3 LETNI MERCEDES POTRAFI MIEC SPOKOJNIE OKLICE 400 TYS KM !
albo rozbitki   ktorych nawet Turas nie  chce dotknac!
DOBRE samochody  sa okolo 15-20%  droysye jak w Polsce i takie sa fakty!
Serio Ci mowie , jesli masz prace   przebolej te 300-400 pln  miesieczniej raty i wez cos nowego  i bedziesz zadwolony , pozniej  jak mnei spotkasz po jakims czasie mozesz mi postawic piwo za dobra rade.
Wiem jedno  , kto sprobowal    NOWEGO  SAMOCHODU Z SALONU   przestaje  oglada sie na uzywki i takie sa fakty . ..
moze zabolalalo to co napisalem ale takie jest zycie i dziekujcie ze sa tacy ludzie jak ja bo w koncu  od kogo byscie kupowali te super 2-5 letnie furki za pol ceny ?




grant

hmm.. masz tutaj Nekro cenne uwagi ^^

Nekro

#8
Nowego samochodu nie kupie za 30/40tys może na kolejne ale na pewno nie na pierwsze auto w soim zyciu.

siwix

Cytat: Tygrysekxd w Czerwiec 04, 2015, 19:16:20 PM
Fiata 126p mogę ci odsprzedać  ;D

Ile chcesz za fiacika?
4--13--21--27--34--49--53--62--67--77

Nekro

#10
101

Majin Vegeta

i kupiłeś? jak się sprawuje?
sam myślę nad taką furką...

Wyplacalni.p

Wywrotne i niestabilne auto, kolejne pod Poznaniem sie wywaliło i pamiętacie serial Adam i Ewa ? Problemowe auto.

Nekro

#13
Z czasem zobaczymy

Majin Vegeta

oj nekro... :D
a w jakiej firmie ubezpieczyłeś samochód? ile dopłaciłeś?