• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Wejście i Wyjście z Gangu - Oraz Karniaki

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Kwiecień 05, 2013, 23:29:33 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Witam.

Ao tygodnia czasu, biegają mi pomysły związane z grą, czyli że proponuję usunięcie tych 180 dni i Dezertera, zastępując tym iż osoba która wyjdzie z Gangu dobrowolnie, nie zostanie Dezerterem i może wejść do innego Gangu, a także powracać. ale za tym idzie taka sprawa iż, jeżeli osoba która np. nie płaci składek, jest wulgarna wobec innych, wyzywa, przelina orażając wszystkich naokoło, to w tym momencie zostaje Dezerterem i to Szefostwo Gangu decyduje na ile dni dać mu zakaz zbliżania oraz wejścia do tego gangu, według mnie było by wygodniejsze i każdy pozytywnie myślący gracz, poprze ten temat do Zmian.

Pomyślcie logicznie, to była by znacząca poprawa w grze i każdy gracz czułby się  inaczej, czyli lekko, bez poddenerwowania że został dezerterem, ja Myślę o wszystkich graczach, nie myślę tylko o sobie, a więc co  wy o tym pomyśle sądzicie ?

Pozdrawiam.


krzysiek

troszke słaby pomysł :d
bo jak będę chciał to cie wyjebe i będziesz dezerterem nawet przez 900 dni a jeśli cie wywalam z gangu to nie po to abyś do niego wrócił :D


danielos112

Nie
Musi być tak jak musi być
słaby pomysł w zasadzie żaden
V.I.P

Don Tusk

Dezerter jest jeszcze z G1, służył do tego żeby jeden gostek z wielkim SV nie obskoczył przez godzinę 15 gangów i nie rozjechał gangu innego - w gangu rozjeżdżanym rosną jedne punkty obrony a w atakujących 15, a SV jest przechodnie. Utrudniało to też branie dochodów z kilku gangów.
I powinno to zostać. Jedyna rzecz kiedy to jest niepotrzebnie, to jak gang ulega rozwiązaniu bo szef się za długo nie logował, a członkowie mają za mały level żeby zostać szefem.
180 dni karencji do powrotu do gangu to trochę za długo, powinno być krócej, miesiąc czy dwa. Ale trochę niech będzie, inaczej założy się kilka gangów i transferowało kasę do jednego.

Wyplacalni.p

Cytat: krzysiek w Kwiecień 06, 2013, 17:26:15 PM
troszke słaby pomysł :d
bo jak będę chciał to cie wyjebe i będziesz dezerterem nawet przez 900 dni a jeśli cie wywalam z gangu to nie po to abyś do niego wrócił :D

Tu nie chodzi o to by dać 900 dni dezertera, troszkę źle myślisz i to rozumujesz< Dezerter w momencie w którym ktoś wywala z gangi, to  zostaje Dezerterem i To szef i zastępca decydowali by o tym czy dany gracz powróci, czy też nie oraz na jaki czas, nawet dożywotnio może nie wiejść do tego samego Gangu, tu nie chodzi o to że na wszystkie gangi, koleżka się rozpędził i sobie pomyślał że o wszystkie gangi chodzi, a chodzi tylko o jeden wlaściwy gang, z którego został Wydalony.