• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dzienny ranking pojedynków.

Zaczęty przez jagrek, Kwiecień 25, 2015, 12:42:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

jagrek

Witam.
Od jakiegoś czasu dostępny jest dzienny ranking hazardzistów. Moja propozycja polega na tym aby podobny ranking był wprowadzony w pojedynkach. Zachęciło by to większą ilość graczy do aktywnego udziału w P&P, mieście, tournamencie. Teraz niestety często bywa tak, że ktoś zagra 3-4 tury na początku miesiąca, wbija profesję i dalej nic. O lokaty premiowane nagrodami walczą tylko nieliczni a reszta odpuszcza nie widząc szansy na osiągnięcie czegokolwiek w rankingu. Nie każdy ma na tyle czasu aby grać przez wiele godzin dziennie pojedynki a proponowany przeze mnie ranking mógłby sprawić, że większa ilość graczy będzie angażować się w walki.

Jumpers

Popieram oczywiscie obecnie osoba która  zajmuje 50 miejsce na koniec miesiąca ma np taka sama nagrode co osoba na 30 miejscu a  dzieli ich przepasc pod względem pkt trzeba coś z tym zrobić  dzienny ranking pojedynków jest potrzebny



ego31


Słoń72

zawsze ZA jesli to ma usprawnić i ulepszyć gre

turoseq

Oczywiście, że za - skoro mamy dzienny ranking hazardzistów, to powinien być też dzienny ranking pojedynków, lub chociażby tygodniowy. Ożywi to turki ;)

jagrek

#7
Na początku miesiąca jednocześnie jest prowadzonych kilka turniejów, jak każdy wbije profesję to 1-2 turnieje jednocześnie(tylko Ci co walczą o nagrody) Wprowadzenie rankingu dziennego zwiększyło by aktywność, bo ktoś kto nawet nie ma szans w rankingu miesięcznym, mógłby coś osiągnąć w dziennym, więc mam nadzieję, że admin weźmie to pod uwagę. :)