• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Niech ktoś w końcu weźmie się za reklame 🙄

Zaczęty przez Blan, Maj 07, 2021, 13:58:57 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przyda się reklama gry, jak myślicie?

Tak, oczywiście
Nie, uj w tą grę xD

Blan

Gra umiera, nie da się nie zauważyć... może jedynie admin nie zauważa gdy ixat dobija kolejne 100lvl i utrzymuje serwer xD
Tak czy siak wieje tu nudą, brakuje motywacji by w ogóle tu spędzać czas a co dopiero gonić jakieś rankingi, fajni gracze przestają się logować co jeszcze bardziej demotywuje innych. Brakuje nowych i aktywnych, nie ma z kim grać. Drogi Panie Adminie zadbaj o swoj biznes - wychodzimy z prośbą o jakaś konkretną reklame tego miejsca bo do tej pory były tylko reflinki, które nie oszukujmy się każdy bierze za zwykły spam bo nim są xD mysle, ze promocja gry zrobiłaby dobrą robotę.. przyszliby nowi, starzy choć po części by się ocknęli moze byłoby w końcu z kim porywalizowac a dla samej gry na pewno przyniosłoby to zyski większe niż aktualnie. Ten krok byłby z pewnością najlepszą dla wszystkich wprowadzoną nowością.
Swoją droga, myślicie, ze admin to w ogóle czyta? 🤔 :v

Kodek

Nie da sie czasami grac jak klikam np miasto pvp turki i wg to jeszcze w miare nie duzo kodow ale jak rusze do tego jeszcze ring to ło matko nie dosc ze czesciej to czasem co walka np w pvp kod to jeszcze powtorzony 2x lub wiecej

wowel

Pomóc by mogła apka na telefon + reklama na jakims Fb w grupe 18-35
także +1 Blan

xnorbi90

Przydałaby się reklama w internecie, ze względu na mniejszą aktywność graczy a co za tym idzie mniejszy przychód.  Admin powinien pomyśleć o takiej formy reklamowania portalu.

Blan

Cytat: Kodek w Maj 07, 2021, 14:14:59 PM
Nie da sie czasami grac jak klikam np miasto pvp turki i wg to jeszcze w miare nie duzo kodow ale jak rusze do tego jeszcze ring to ło matko nie dosc ze czesciej to czasem co walka np w pvp kod to jeszcze powtorzony 2x lub wiecej


Średnio to się tyczy tematu Kodowany 😅

Ruskiebłoto

#5
Popieram
Zarejestrowanych graczy: 119 239
Graczy online: 108

Blan

Cytat: Ruskiebłoto w Maj 07, 2021, 14:30:43 PM
Popieram
Zarejestrowanych graczy: 119 239
Graczy online: 108


Z czego z 70% to multi 😅

PanMariusz

Zarejestrowanych graczy: 119 239 z czego 1000 to kukły tego tam luja buhahahaha

Mikel3

Wprowadzić więcej animacji a nie zanudzać grę, 70 % z nas zasypia na turze bo jest nudny :) dajcie tam animacje np jak się strzelaja z broni, lub chociaż czat wklejcie :)

Zoomikowo

Reklama przydałaby się, ale czy przyciągnie innych graczy? Ta gra ma już około 12 lat jakby nie patrzeć i w momencie jej istnienia były wgl inne czasy niż teraz. W tamtym momencie grałem w inną grę przeglądarkową, która ma reklamę do dziś, a skończyło się na łączeniu nastu, jak nie dziesięciu serwerów w kilka i tak mało co ludzi aktywnych jest.  Musicie zrozumieć też, że era gier przeglądarkowych powoli upada tak naprawdę.

turoseq2

 żeby była jeszcze szansa na jakieś rozwinięcie gry, to osobiście widzę tutaj tylko g3+appka. Albo w ogóle gra mobilna.

Nie ma opcji, że kogoś nowego przekona gra, która ma 10 lat (przyszedłem tu na g2 i traktuję to jako nową grę) i gdzie, nie oszukujemy się, zajęcie topowego miejsca po prostu kosztuje, i to kosztuje dziesiątki tysięcy złotych.

Trzeba się postawić na miejscu gracza, który miałby być tą reklamą zachęcony: co go przekona do grania przez dłuższy czas? Mrzonki wygrania PS4?

Ta gra polega na spędzaniu czasu klikając. Siedzielibyście tutaj, gdyby nie ludzie w gangu lub odbębnienie mafiozy, albo inni znajomi z gry? Bo ja nie.


A najbardziej demotywujące było olanie dziesięciolecia gry przez admina.


Reklama nie pomoże. Albo trzeba się rozwinąć, albo, dopóki gra będzie się sama utrzymywać, powoli zwijać biznes. Chyba widać na co admin się zdecydował.

k4rpi


Zoomikowo

Cytat: turoseq2 w Maj 07, 2021, 20:28:37 PM
żeby była jeszcze szansa na jakieś rozwinięcie gry, to osobiście widzę tutaj tylko g3+appka. Albo w ogóle gra mobilna.

Nie ma opcji, że kogoś nowego przekona gra, która ma 10 lat (przyszedłem tu na g2 i traktuję to jako nową grę) i gdzie, nie oszukujemy się, zajęcie topowego miejsca po prostu kosztuje, i to kosztuje dziesiątki tysięcy złotych.

Trzeba się postawić na miejscu gracza, który miałby być tą reklamą zachęcony: co go przekona do grania przez dłuższy czas? Mrzonki wygrania PS4?

Ta gra polega na spędzaniu czasu klikając. Siedzielibyście tutaj, gdyby nie ludzie w gangu lub odbębnienie mafiozy, albo inni znajomi z gry? Bo ja nie.


A najbardziej demotywujące było olanie dziesięciolecia gry przez admina.


Reklama nie pomoże. Albo trzeba się rozwinąć, albo, dopóki gra będzie się sama utrzymywać, powoli zwijać biznes. Chyba widać na co admin się zdecydował.



W życiu nie będzie g3. Boi się, że straci dochód, który dostarcza g2, bo osoby które zdecydują się tam pójść to Ci co mało lub wcale nie zainwestowali w tę grę, Ci co zainwestowali będą chcieli zostać na g2, a jeżeli tam będzie grało jak na g1 5 osób na dzień to wgl pójdą sobie, a adminowi zależy, aby jednak pieniądze ktoś dostarczał.

konrad_ganksta

Ja jestem w grze nowy a to że konto mam założone od powstania G2 to chyba tylko i wyłącznie ze względu na to że miałem konto na G1 i potem założyli mi z automatu.

Jako nowy gracz zauważam kilka problemów które trapią i całkowicie rozkładają tą grę. Najpierw kilka pkt. dotyczących samej rozgrywki.
1. Gra jest nastawiona na bicie tylko i wyłącznie LVL co dla nowych graczy jest dość uciążliwe. Na początku przy zróżnicowanym rozwoju plus przemyślanej taktyce fajnie się można znaleść w mieście walki nie są nudne bo każdy ma szanse na wygraną. Niestety po przekroczeniu LVL 1000 temat walk w mieście jest mega denerwujący. jest dzielnica od 1000 LVL do 2000? Serio? Jak? Co? Po co? Zabija to całkowicie ducha rywalizacji, denerwuje. Człowiek chwile pogra i ma dość, klepanie z każdej strony czasem 10-20 walk pod rząd w plecy. Jak dzielnice były by co 100 LVL może 200 LVL walka dla nowych graczy była by bardziej atrakcyjna, każdy miał by szansę wygrać.
2. Walki gangów całkiem fajny pomysł natomiast irytujące jest to że zawsze trzeba czekać te pieprzone 2 min? Po co? Niewiem. Moim zdaniem powinien być czas na oddanie ataku np te dwie minuty, jeżeli gracze wyrobili by się wcześniej walka powinna być podliczana i zakończona tak jak jest to w mieście. A nie człowiek siedzi i patrzy w monitor jak szpak w pi... xD Bezsensu.
3.Turki. Świetna sprawa, nie czepiał bym się niczego, jedynie tego że po oddaniu przez graczy ataków odrazu runda powinna się skończyć, tylko tyle. Walka była by dynamiczniejsza a tak siedzisz i patrzysz w ten ekran jak szpak w pi... xD

Wiem że te zmiany by zabolały bo na turkach klepało by się więcej pkt i zarabiało więcej kasy i mniej ludzie by wydawali kasy bilety, ale to był by ukłon w stronę gracza. Mniej czasu było by bezproduktywne, krócej by można było grać, dynamiczniej się rozwijać. A tak ... du......a xD i siedzenie i patrzenie jak szpak w pi ... xD

Reklama może tak. APKA było by świetnie, może odświeżenie interfejsu. A teraz podsumowanie:

JESTEM ZA O PANI, KŁANIAM SIĘ DO TWOICH STÓP xD :D


Blan

#14
Cytat: konrad_ganksta w Maj 07, 2021, 23:12:10 PM
JESTEM ZA O PANI, KŁANIAM SIĘ DO TWOICH STÓP xD :D




O taak 🖤 bierzcie wszyscy przykład 🤪