• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

Agat

Nie oszukuj się, bo może to Cie kiedyś skrzywdzić.

Komandos

ja nie traktuje gry tak powaznie jak ty raczej pod chodzę do tego jak do rozrywki

kamiru

a ja mam pytanie dotyczące tournamentu a mianowicie na FF strona nie odświeża się automatycznie i w ten sposób można przegrać jakieś walki lub cały tournament

polak1111

Cytat: kamiru w Marzec 31, 2010, 20:11:56 PM
a ja mam pytanie dotyczące tournamentu a mianowicie na FF strona nie odświeża się automatycznie i w ten sposób można przegrać jakieś walki lub cały tournament

ok a gdzie to pytanie?

Popielus

Cytat: Agat w Marzec 31, 2010, 19:13:49 PM
Nie oszukuj się, bo może to Cie kiedyś skrzywdzić.

Stul dziób faszysto. Już nie można czytać tych Twoich wypocin.

Komandos

Cytat: Popielus w Marzec 31, 2010, 23:50:03 PM
Cytat: Agat w Marzec 31, 2010, 19:13:49 PM
Nie oszukuj się, bo może to Cie kiedyś skrzywdzić.

Stul dziób faszysto. Już nie można czytać tych Twoich wypocin.

popiel to bylo dobre xD wreszcie ktos mu powiedział prawde xD wszystkich krytykujesz agat i pouczasz spójrz może na siebie

Agat

Bo umiecie tylko marudzić, nic wam nie pasuje w Turnieju.

kamiru

Cytat: polak1111 w Marzec 31, 2010, 21:07:06 PM
Cytat: kamiru w Marzec 31, 2010, 20:11:56 PM
a ja mam pytanie dotyczące tournamentu a mianowicie na FF strona nie odświeża się automatycznie i w ten sposób można przegrać jakieś walki lub cały tournament

ok a gdzie to pytanie?

Pytanie: Czemu nie odświeża się automatycznie strona gdy jest 10 graczy?

Popielus

Cytat: Agat w Kwiecień 01, 2010, 09:38:53 AM
Bo umiecie tylko marudzić, nic wam nie pasuje w Turnieju.

No tak. Zapomnieliśmy że to Ty jesteś wyrocznią w tej grze i na forum i zanim coś tutaj napiszemy musimy się Ciebie o zdanie pytać. Wybacz, o Panie!!

Agat

Admin decyduje jak ma to wszystko wyglądać. A jak on coś zrobi, to od razu nic nikomu nie pasuje...

Popielus

Krytyka jest potrzebna. Dzięki wielu naszym wytknięciom admini ulepszali grę i tym razem było podobnie. A teraz zamilcz.

krzys077

Agat i Popielus jeżeli nie wrócicie do tematu czyli ocenienia tournamentu dostaniecie bana na 14 dni za robienie offtopu.

rafall77

zarąbisty poradnik (opis) tournamentu - co niektórzy panowie pomylili działy.

szopa

ej wiescie ta opcje wylaczcie ze po wylogowaniu sie odrazu przegrywa walkowerami  nieraz juz mi wasz serwer sam wylogowal to jest bez sensu a jak ktos nie zdazy to i tak bedzie walkower

Papasmerf1222

tournament jest dobry tylko można by zmniejszyć czas walki na 1 min lub na 2 min