• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Drag Do Gangu

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Grudzień 14, 2014, 19:37:11 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dawids2k8

Nie wiem czemu tu są ludzie na nie. Wy nie macie co marudzić, wiecie jaki admin jest z aktualizacjami. Jesteście jak francuskie pieski to nie, to nie a potem mówicie że admin nic nie robi.  ::)
Ja tu jestem za jakimkolwiek ulepszeniem tej gry,bardzo bym prosił o wprowadzenie nowości :)

pempych12


MaciaseK

widze że chyba dużo nie kumatych ludzi tu gra;p stawka za pobyt w gangu by sie nei zmieniła ponieważ wszystkie gangi by ruszyły do przodu;p nie widziałem jeszcze gangu od kąd tylko gram zeby pobyt był droższy niz 45 biletów, z czasem ulepszaniu gangów cena stała zawsze w miejscu, kiedys za gang 200mln/h płaciło sie 45 bilo a teraz za ta sama cene stoi pobyt w gangu 400mln, wiec jezeli nawet gangi były by po 800mln to i tak ta cena sie nie zmieni, a tylko pomoze w łatwiejszemu rozwojowi graczy. w szczególnosci tych słabszych graczy bo ta suma i tak jest mała dla czołówki.

sadoch


c4ash

Wspomniana inflacja pojawila by sie. Ale nie w biletach, bo cena za pobyt nie zmienila by sie za bardzo. To co by sie glownie zmienilo, to to, ze i po takiej przebudowie w koncu ten jeden drag, czy nawet 20 by osiagnal pewien pulap nieoplacalnosci i doslibysmy do sytuacji dzisiejszej. Dlatego jestem na nie.


Slaweksebaa1

Cytat: MaciaseK w Grudzień 18, 2014, 11:51:28 AM
widze że chyba dużo nie kumatych ludzi tu gra;p stawka za pobyt w gangu by sie nei zmieniła ponieważ wszystkie gangi by ruszyły do przodu;p nie widziałem jeszcze gangu od kąd tylko gram zeby pobyt był droższy niz 45 biletów, z czasem ulepszaniu gangów cena stała zawsze w miejscu, kiedys za gang 200mln/h płaciło sie 45 bilo a teraz za ta sama cene stoi pobyt w gangu 400mln, wiec jezeli nawet gangi były by po 800mln to i tak ta cena sie nie zmieni, a tylko pomoze w łatwiejszemu rozwojowi graczy. w szczególnosci tych słabszych graczy bo ta suma i tak jest mała dla czołówki.
Mialem to napisac

Slaweksebaa1

Cytat: c4ash w Grudzień 19, 2014, 12:33:18 PM
Wspomniana inflacja pojawila by sie. Ale nie w biletach, bo cena za pobyt nie zmienila by sie za bardzo. To co by sie glownie zmienilo, to to, ze i po takiej przebudowie w koncu ten jeden drag, czy nawet 20 by osiagnal pewien pulap nieoplacalnosci i doslibysmy do sytuacji dzisiejszej. Dlatego jestem na nie.
cl
czyli wszystko ma sie rozwijac a gangi nie???niestety dojda dopory takiej ale beda woecej zarabiac
Moze niech

damian901

niektórzy myślą że będzie drożej a tak naprawdę będzie taniej bo do tej pory np: za gang 300mln/h sie płaci 20bilo a po dodaniu dragów będzie sie płacić jakies 10bilo

F3nom3N

jestem za nowymi dragami w gangach... kilka powinno zdać egzamin..

adrian123451251

Cytat: damian901 w Grudzień 19, 2014, 16:33:00 PM
niektórzy myślą że będzie drożej a tak naprawdę będzie taniej bo do tej pory np: za gang 300mln/h sie płaci 20bilo a po dodaniu dragów będzie sie płacić jakies 10bilo

No właśnie, teraz za gangi 400 mln/h płaci się około 20 - 45 bilo a jak będą gangi z 800 mln/h to za gangi 400 mln/h będzie płacić się z 10 - 20 bilo.

F3nom3N

Jeden pajac wymyśli coś o wzroście cen.. Znawca ekonomi:) I inni łykają... Szkoda gadać, jeżeli gospodarka się rozwija to ceny spadają, ludziom żyje się lepiej.. proste i logiczne... jak widać nie dla wszystkich,.

damian901

wiem za każdy z was lubi okrągłe liczby więc jestem za tym by dodali 44dragi równo do 50 i by już nie musieli nigdy dodawać żadnego dragu kto jest za???? A na marginesie Wesołych Świąt wszystkim

p4tryk91


fate1ful

jestem za wprowadzenim 1-3 dragi

Slaweksebaa1

Cytat: fate1ful w Styczeń 06, 2015, 17:33:52 PM
jestem za wprowadzenim 1-3 dragi

nie zmieniac tematu bo gowno wejdzie !!