• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

"NOWY" Tygodniowy Ranking Walk Gangów - Poprawka

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Październik 31, 2015, 11:37:44 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy chcesz aby zmienić i wprowadzić zmianę ceny wygranych w Rankingu Walk Gangów ?

Oczywiście tak, Wprowadzić TO !
Nie chcę zmian na Lepsze Bilety
Mnie to Obojętne
Może być

Wyplacalni.p

Pomyślałem sobie, aby większość gangów nie były poszkodowane, sporządziłem Uczciwszy Ranking dla osób które nie mogą zdobyć biletów:
--------------------------------------------------------------------------------------------
OPCJA 1
===================================================
Miejsce 1 - 25 x Bilet Grupowy   


Miejsce 2-6 - 15 x Bilet Grupowy   


Miejsce 7-11 - 10 x Bilet Grupowy   


Miejsce 12-16 - 5 x Bilet Grupowy   


Miejsce 17-21 - 3 x Bilet Grupowy   


Miejsce 22-26 - 1 x Bilet Grupowy

------------------------------------------------------------------------------------------
Lub...
------------------------------------------------------------------------------------------
OPCJA 2
==================================================

Miejsce 1-3 - 25 x Bilet Grupowy   


Miejsce 4-8 - 15 x Bilet Grupowy   


Miejsce 9-13 - 10 x Bilet Grupowy   


Miejsce 14-18 - 5 x Bilet Grupowy   


Miejsce 19-23 - 3 x Bilet Grupowy   


Miejsce 24-28 - 1 x Bilet Grupowy


Według mnie to było by bardzo uczciwe, aby inni mogli zdobywać bilety.

Proszę o przemyślane i konkretne odpowiedzi.
Dziękuję.

Słoń72

witam,jestem ZA,nie każdy ma czas tłuc WG codziennie od rana do wieczora,niech każdy gang ma szanse na zdobycie grupowych:)

FoxKantor

Jestem Za, bo powoli "bycie w top 5" staje się mało opłacalne, tłuc wg całymi dniami żeby zdobyć kilka bilo ?

danielos112

Nie jest zle to są walki gangów nie jednej osoby jak każdy coś pogra to jest banalnie że tak powiem  ;)
V.I.P

wiktor565

Za teraz klijamy ile wlezie i co ma top 5 wystarczy... jeszcze powinni jakos wyrownac szanse....

Dk-133


Rismantox

Jestem , za 2 opcją . Przyznam , że zbalansuje to troszeczkę  szybkość rozwoju gangów ;).A i tak czołówki są dobrze nagradzane ;)

kosiarz2705

Jestem za. Poprawi to sytuacje słabszych gangów i zachęci do aktywności i rywalizacji, a to pomaga w rozwoju gry.

Dziwka z burdelu

Jestem za ale to nie przejdzie już miałem taki temat. Uzna "za jeden klik jeden bilet".

bugi316

To ja może dodam coś od siebie..
Odnośnie wojny Gangów myślałem nad pewną kwestią dotyczącej wojny gangów i mam pewną koncepcję:
podczas wojny gangu ilość osób biorących udział w wojnie  mogłaby otrzymywać 50% z zarobionej wojny(które zostałoby podzielone między graczami biorącymi udział w wojnie gangu) za stoczoną walkę a pozostałe 50% trafiałoby do gangu co powodowałoby(przynajmniej tak myślę) większą aktywność wobec graczy,ponieważ za każdą stoczoną walkę każda osoba biorąca udział miałaby z tego zysk na swoj koszt i co spowodowałoby większą aktywność graczy więc dla każdej osoby byłoby to opłacale i każdy byłby zadowolony :)
Edit: co do pomysłu jestem za

danielos112

Cytat: bugi316 w Październik 31, 2015, 21:56:29 PM
To ja może dodam coś od siebie..
Odnośnie wojny Gangów myślałem nad pewną kwestią dotyczącej wojny gangów i mam pewną koncepcję:
podczas wojny gangu ilość osób biorących udział w wojnie  mogłaby otrzymywać 50% z zarobionej wojny(które zostałoby podzielone między graczami biorącymi udział w wojnie gangu) za stoczoną walkę a pozostałe 50% trafiałoby do gangu co powodowałoby(przynajmniej tak myślę) większą aktywność wobec graczy,ponieważ za każdą stoczoną walkę każda osoba biorąca udział miałaby z tego zysk na swoj koszt i co spowodowałoby większą aktywność graczy więc dla każdej osoby byłoby to opłacale i każdy byłby zadowolony :)
Edit: co do pomysłu jestem za

Załóż nowy temat z tym pomysłem.
V.I.P

Wyplacalni.p

Cytat: danielos112 w Październik 31, 2015, 22:12:20 PM
Cytat: bugi316 w Październik 31, 2015, 21:56:29 PM
To ja może dodam coś od siebie..
Odnośnie wojny Gangów myślałem nad pewną kwestią dotyczącej wojny gangów i mam pewną koncepcję:
podczas wojny gangu ilość osób biorących udział w wojnie  mogłaby otrzymywać 50% z zarobionej wojny(które zostałoby podzielone między graczami biorącymi udział w wojnie gangu) za stoczoną walkę a pozostałe 50% trafiałoby do gangu co powodowałoby(przynajmniej tak myślę) większą aktywność wobec graczy,ponieważ za każdą stoczoną walkę każda osoba biorąca udział miałaby z tego zysk na swoj koszt i co spowodowałoby większą aktywność graczy więc dla każdej osoby byłoby to opłacale i każdy byłby zadowolony :)
Edit: co do pomysłu jestem za

Załóż nowy temat z tym pomysłem.

Admin i jego Regulamin mówi, że Twój Post Bugi jest niezgodny z regulaminem i wyskoczy ci z Banem, a mówił i pisze gdzieś że wypowiadamy się tylko na ten jeden temat i nie można do obecnego tematu dodawać innego pomysłu.
Daniel oczywiście, ale Tęgie Głowy tak mają ;)

cliford


Wyplacalni.p

#13
Zapraszam do Ankiety -> Na Górze