• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

gangsters 3d

Zaczęty przez kosiej88, Marzec 24, 2012, 11:18:55 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

kosiej88

Co wy na to żeby tak zrobić gangsters 3d? czyli gracz będzie mógł się swobodnie poruszać po świecie gangsters, chodzić do sklepów żeby zaopatrzyć się w majątek lub inne rzeczy, kupować własną dzielnie i mieć swoich ziomków na dzielni, tworzyć własny gang z prawdziwą siedzibą i budynkami no i oczywiście chodzić do baru na parę kolejek ;). Mi się wydaje, że to bardzo dobry pomysł.

Leon Zawodowiec

Nie ma szans żeby administracja to ogarnęła :)

kosiej88

osobiście mam programy, a sprzęt niedługo będę miał do zrobienia przynajmniej porządnej gry 3d. Musze jeszcze tylko popracować nad umiejętnościami ;D

lukaspar

Administracja tego nie zrobi :) Ale jakbys zapoponowal zeby w biletach dodac jeszcze kupno 100, 500 biletow to zapewne bardzo szybko by to zrobili :)

kosiej88

Właściwie grafikę [nie profesjonalną ale zawsze coś] i podstawowe aspekty gry [ruch, interakcja itp.] mogę sam zrobić. Gorzej z bardziej zaawansowanymi rzeczami no i oczywiście multiplayerem którym będzie ta gra ;D

kosiej88

grę można zrobić na silniku unreal engine, albo unity 3d można też napisać własny silnik tyle że to nie na moje możliwości ;D. Sam tworze grę o nazwie "Chaos Theory" premiera w 2013 albo w 2014 nie moge oszacować dobrze gdyż jestem dopiero na etapie concept artów ;). Największy problem to właśnie multiplayer gdzie trzeba mieć własny serwer. Grafikę i animacje robie w 3DS Max albo w Mayi.

mikuś


wamber1


pawliksnuff

zainstaluj sobie gta i będziesz miał to samo

mikuś

Cytat: pawliksnuff w Marzec 25, 2012, 12:07:15 PM
zainstaluj sobie gta i będziesz miał to samo

z tym się zgodzę  ;D ;D ;D

krzys077

Cytat: kosiej88 w Marzec 24, 2012, 11:18:55 AM
Co wy na to żeby tak zrobić gangsters 3d? czyli gracz będzie mógł się swobodnie poruszać po świecie gangsters, chodzić do sklepów żeby zaopatrzyć się w majątek lub inne rzeczy, kupować własną dzielnie i mieć swoich ziomków na dzielni, tworzyć własny gang z prawdziwą siedzibą i budynkami no i oczywiście chodzić do baru na parę kolejek ;). Mi się wydaje, że to bardzo dobry pomysł.

Był taki pomysł aby takie coś wykonać ale nakład finansowy jaki trzeba  było by na to wyłożyć sprawia że jest to nie wykonalne przez obecną administracje.