• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Dragi

Zaczęty przez Przemowrc, Sierpień 29, 2012, 18:24:37 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Przemowrc

Chcił bym żeby była tez opcja bardzo podobna do tej w thecrims odnosnie dragów kupujesz np 100 npantacji kokainy marihuany itp i po kilku dniach zbierasz to i wymieniasz na pieniądze

Zgort

Z tego co zrozumiałem to to jest kolejny kretyński pomysł ale mogę się mylić więc możesz mi udzielić kilku odpowiedzi :

Po pierwsze kiedy nauczysz się pisać po polsku ??
Po drugie nie grałem w thecrims więc zbytnio nie wiem o co biega
Po trzecie to ma być nowa opcja w gangu czy jak?? Jeśli tak to do bani
i wytłumacz też o co chodzi ze zbieraniem?? Mamy kliknąć zbierz?? po kilku h?? Bo hyba to miałeś na myśli, a lepiej by było gdyby hajs się sam generował

BaBaNaRoWeRzE

grałem w TC więc pomoge Ci...
koledze chodziło o to by:
1) wprowadzić osobną zakładke "dragi"
2) gracz sam by kupował budynki produkujące dragi (fabryka hery mety itd) które generowały by produkcje tych że dragów
3) wprowadzenie czegoś w rodzaju "dilera" gdzie można te narkołyki sprzedać
4) cena u dilera byłaby zmienna (raz dziennie byłaby aktualizowana)

moim zdaniem pomysł do bani, mamy już biznesy i dziwki.. fakt faktem gangsterzy nie tylko z tego sie utrzymują aczkolwiek za dużo roboty dla administracji by było z stworzeniem czegoś takiego.

Klemik

To jest wlasciwie to samo co mamy teraz, czyli biznesy. Tak samo zamiast np otrzymywac od razu kase z np Salonu Samochodowego, mozemy klikac "Sprzedaj samochody". Niepotrzebne utrudnienie/klikanie. Nie widze zbytnio sensu w tym.

Zgort

  Teraz kapuje i wiem że się myliłem to jest gorsze niż myślałem i dla przypomnienia to jest gra GANGSTERS a nie jakaś inna gra
Jak przejdą pomysły z innych gier to nowi gracze mogą pomyśleć że to jest mieszanka jakieś gry z jakąś inną i twórcy są żałośni
  Tutaj się daje pomysły które są unikalne i naprawdę by umiliło graczą grę a nie jeszcze ją utrudniać jak widzę takie pomysły to mnie krew jasna zalewa .
  Jak tworzycie nowy temat to przynajmniej nie piszcie takich głupot tylko sensem i dokładnie wyjaśniajcie o co wam chodzi!

PS: Dzięki filotekass za wyjaśnienie .