• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

SV - brak wzrostu

Zaczęty przez haraszo, Październik 19, 2018, 15:04:20 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

haraszo

Witam.

Tworze ten temat ze względu na brak wzrostu mojego SV. Chodzi dokładnie o to że mam ponad 300 lvl a moje SV wynosi zaledwie 8mld.
Gracze na 200lvl maja 5krotnie wieksze SV ode mnie i teraz nachodzi pytanie w jaki sposób to zrobili nie wbijając większego lvla ode mnie?
Co jest przyczyna ze ich SV wzroslo nie robiac wcale "Szybkiej akcji". Inwestowali cale swoje pieniadze w silownie czy jest tez moze jakis inny sposob na zwiekszenie SV i ogolnie wszystkich statystyk o ktorym mi nie wiadomo? Kupno najlepszej kamizelki w grze i broni da mi zaledwie ok. 20mld SV co i tak nie jest zadnym osiagnieciem. W takim razie co zrobic aby zwiekszyc swoja Sile, Wytrzymalosc i reszte statystyk?

Dzięki z góry  ;)

Jumpers

Polecam dokładnie przeczytać zasady jest mnóstwo sposobów na zwiększenie SV a szybkie akcje to tylko jedna z kilku opcji

haraszo

#2
Jeżeli prosiłbym o odsyłanie do zasad gry to bym tutaj nie tworzył tematu. ;)
Sprawa jest taka ze Sile, Wytrzymalosc, Morale i Respekt mozna zwiekszyc tylko i wylacznie poprzez szybka akcje oraz silowanie. Reszta to jest jedynie dodawanie procentowe do danej statystyki. Stąd nasuwa się pytanie jak gracze z mniejszym lvlem mogą mieć ode mnie więcej Siły itd. skoro mam wykupione wszystko najdrozsze rzeczy w majątku oraz mam o 100lvl wiecej... w czym tkwi problem? Zasada jest taka ze mam wszystkie pieniadze inwestowac w silownie by zwiekszyc staty? :)

Jumpers

widocznie źle przeczytałeś te zasady albo wcale ale odpowiem ci nie tylko przez siłe wytrzymałość itp  oraz kupując  najlepszy majątek  i uzbrojenie masz w Vip jeszcze rozbudowe % do SV jak walczysz tournamenty dostajesz % oraz na mieście jak walczysz dostajesz % ale  na 24h gdybyś naprawde czytał do byś się dowiedział