• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

CO SĄDZISZ O MODERATORACH CZATU W ZAKŁADCE 'BAR' ?

Zaczęty przez Paszo, Październik 25, 2011, 19:02:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

D3M0TYW4TOR

Ej ja sądzę, że byłbym idealnym moderatorem  8), to taka moje subiektywna opinia... :)

kasek1000

demot ja sie bym nad tym zastanawial
a co do modow to ja nie mam zastrzeżeń  poniewaz najpierw upominaja a jak to nie poskutkuje to banuja
pozdrawiam demota sylvii i reszte

Bzymek

To ja sie dołączam do pozdrowien, korzystając z okazji, takze pozdrawiam moja mame, tate, brata, reszte rodziny, wszystkich znajomych z uczelni, wszystkich graczy gangsters, administracje, kierowcow, pielęgniarki, kolejarzy i piekarzy.

ponury

#18
Cytat: Paszo w Październik 26, 2011, 11:28:22 AM
I znalazła się moderatorka która napisała w końcu to stwierdzenie typu 'żali się bo bana dostał'
Zacznijcie upominać a nie od razu banować :)  8)

Paszo mistrzu i teraz są dwie sprawy.
Po pierwsze jak zaczną upominać to dyscypliny żadnej nie będzie.  Prawda jest taka, że przymkną oko raz czy dwa i zaraz zaczynają się kłótnie, wyzwiska, wyrazy szczególnych uczuć do cudzych matek itd etc.
Jak Ty to widzisz? Że Sylvii czy Krzyś za każdym razem będą bawić się w tatusia i mamusię w stylu
"Tego nie wolno, tamtego nie wolno" ?
W dziale "Regulamin" na samym dole jest jasno sformułowany "Regulamin dla użytkowników korzystających z czata w Barze." Czytasz i patrzysz, jeśli Ci coś nie odpowiada to omijasz i tyle.

Mi na przykład zupełnie nie widzi się pkt 13. Zalatuje mi to starej daty milicyjnym obwieszczeniom obywatelskim :)
Poza tym, wyobraź sobie, że sam jesteś moderatorem i teraz przed każdym banem musisz dać ostrzeżenie. Tak w ciągu godziny pisać 10 razy to samo "Gangów szukamy na forum itd" może być nużące nie?

Na same zakończenie jeszcze dodam. Jeśli czujesz nieodpartą chęć podzielenia się z daną osobą swoimi odczuciami, zawsze możesz zrobić to na priv :)

Cytat: Piochu88 w Październik 26, 2011, 14:04:54 PM
sądzę że maja piz*** (niezły ubaw) z takich wątków jak ten ;) czesc Ponury :) i Sylv ;)
Czółko Piochu!

Paszo

Priv nic nie daje, tak samo główny support :)
A co do tego czy nużące czy nie - Prosił ich ktoś by zostali modkami ?:)

Bzymek

Ale po co te dyskusje ? Proste pytanie, czy jestes zadowolony czy nie ? Ja jestem w 100%, jezeli ktos ma inne zdanie niech zaznaczy ze nie i napisze czemu  ::)


D3M0TYW4TOR

Cytat: kasek1000 w Październik 26, 2011, 21:32:39 PM
demot ja sie bym nad tym zastanawial
a co do modow to ja nie mam zastrzeżeń  poniewaz najpierw upominaja a jak to nie poskutkuje to banuja
pozdrawiam demota sylvii i reszte
No teraz to mnie zraniłeś na wskroś  ;D

Ale wracając do mainstreamu  wątku :D, dla mnie MłODzi sa ok  8)

SONY NINJA

Paszo jeżeli chcesz gadać coś o poziomie rozmów to  zacznij od swojego ;) Lamentujesz jak małe dziecko któremu zabrano lizaka. Na helpdesku już też znalazłem Twój post gdzie płaczesz nad banem który Ci się należał masz poziom 100+ i konto od maja więc nie jesteś graczem nowym a to że chcesz kombinować jak ominąć regulamin to będzie się tak kończyć. Nikt nie będzie się bawił z graczem który umyślnie chce łamać regulamin. Co do gier że gdzie indziej moderatorzy są łaskawsi to też nie możesz porównywać znam inne gry gdzie ban leci z miejsca i nie ma ostrzeżeń trafiłem nawet na taka że za nieużywanie polskich znaków miałeś bana. I widząc taki regulamin sam stwierdzałem że nie będę w to grać. A co do ostrzeżeń to też lecą ale Ty na nie nie zasłużyłeś.

Sylvii



barcelonczyk19

wpadłem Was odwiedzić i widzę opery mydlanej pt "mod zabrał mi lizaka" ciąg dalszy;] nic się nie zmieniło. demot tam by sobie poradził myślę ;p przynajmniej bano by się go obrażać bo by dzielnice odbierał, to taka postać bana pewnie. pozdrawiam normalnych i powodzenia modom :)

Paszo

Barcelończyk, Ty za to tego lizaka ciągniesz i ssiesz doskonale :) Metafora taka :)

sigurd89

Nie pospadajcie z krzeseł co poniektórzy. G1 ciągle istnieje!

A co d o G1 - jakoś nie mam problemów z moderatorami. :) Dość ogarnięte typki. :P Może po prostu trafia się do rzadko gość gadający od rzeczy, może po prostu jest na czacie trochę znająca się już ekipka? Nie wiem. Wiem, że teraz wchodzę na gangsters głównie wbijać profkę. Wcześniej bywałem rzadziej, ale tylko po to, żeby własnie pogadać na czacie o pierdółkach.

Pozdrawiam
Sigurd

Diablo27

tragedia z nimi,zmiany powinny byc!!!!!!!!!!!!!!!!!