• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

do zamkniecia

Zaczęty przez norweg, Marzec 11, 2012, 16:51:36 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

norweg

nie chce mi sie

Mazior

sporo osob tak robi ;) jezeli niechcesz sam siedziec, to zlecasz komus wbijanie profy i wzamian oferujesz mu bilety, refy lub pobyt w gangu :D

norweg

wiesz co? nie o to chodzi zeby ktoś coś z tym zrobił, bo sie nie da. chodzi o to zeby ludzie sie sami ogarneli i przynajmniej nie kantowali na zywca bo ten wpis u słonia który jest modem juz mnie zdraznił. kazdy i tak bedzie robił co bedzie chciał i pewnie nic to nie da ale moze sie chociaz ktokolwiek zastanowi...

Leon Zawodowiec

Jest to oszustwo ale jak widać administracji to nie obchodzi :)
Chociaż wks wyleciał z moda, może jednak coś ruszy...

Mazior

Cytat: Leon Zawodowiec w Marzec 11, 2012, 17:11:56 PM
Jest to oszustwo ale jak widać administracji to nie obchodzi :)
Chociaż wks wyleciał z moda, może jednak coś ruszy...

gdzie Ty tu oszustwo widzisz? pokaz pkt regulaminu :]

wks wylecial z modow za sprzedaz gangu i konta

norweg

Re: [Bez tematu]
Norweg.. Juz nie przesadzaj ze to takie oszustwo ze ktoś mi pare turków ogarnie. Nie ukrywam ze czasem brat mi turka zrobi albo jeden z kumpli z gangu. Bo tak jest. Ale nie jest to wcale zabronione.. zaden zapis w regulaminie nie mówi o tym ze nie mozna wprowadzac kogoś - nazwijmy to *na zastępstwo*. Kwestia tylko i wyłacznie dobrej organizacji.
Nikt z nas nie nabija punktów na lewo sobie. Cały czas jest to praca w turkach. Mówie oczywiscie za siebie.

Po drugie 95% turków ogarniam samemu. Pracuje przy komputerze wiec sobie mogę na to pozwolić.

Nie chce mi sie na forum pisać. Wole bezpośrednio do Ciebie. Pozdro.

heheh szkoda ze nie napisales na forum ale luzzik jak dla mnie bomba co piszesz i wogole jestes wporzo koles, wkurzylem sie ze mod ma w opisie ze ktos gra na jego koncie i tyle to jak zacheta dla wszystkich zeby robic tak samo. wiesz taki juz mam charakter ze lubie jak wszystko prosto leci nic do Ciebie nie mam i jak ktos to w barze napisał moze i mi zal dupe sciska ze nie mam nikogo kto mi to ogarnie :D w przeciwienstwie do Was. a tak najlepiej to byłoby fajnie jakby kazdy po prostu grał sam na swoim koncie i by było w deche, mam nadzieje ze nie bedziesz miał mi za złe ze wrzucam Twoje PW razem z moja odpowiedzia na forum jesli tak daj znac a natychmiast to usunę. ale raczej napisales jak normalny chłop i masz dobre atgumenty takze nie powineines miec problemu z wyjsciem z tym na forum, pozdro i dzieki za PW.

PS:Re: Re: [Bez tematu]
spoko. wrzucaj jesli tylko chcesz:D
2012-03-11 17:52:42, Od: AlGiordino
Usuń | Odpowiedz

[G2]__diler__

norweg
a tobie żal tyłek ściska, że oni mają więcej czasu na gre, albo żeby ktoś im ogarniał.
Nie ma kto Ci grać, to sobie odpuść topke i już xD

Reksio

norweg .  pw jest tylko dla ciebie a nie zyby na forum wystawiac.

Leon Zawodowiec

Cytat: Najtek w Marzec 11, 2012, 17:20:30 PM
Cytat: Leon Zawodowiec w Marzec 11, 2012, 17:11:56 PM
Jest to oszustwo ale jak widać administracji to nie obchodzi :)
Chociaż wks wyleciał z moda, może jednak coś ruszy...

gdzie Ty tu oszustwo widzisz? pokaz pkt regulaminu :]

wks wylecial z modow za sprzedaz gangu i konta
A wolno kilku osobom grać na tym samym koncie?

norweg

#9
Cytat: Reksio w Marzec 11, 2012, 18:40:54 PM
norweg .  pw jest tylko dla ciebie a nie zyby na forum wystawiac.

jakbys nie zauwazył dostałem pozwolenie na wrzucenie tego na forum -  czytanie ze zrozumieniem nie boli
...
Cytat: [G1]__diler__[G2] w Marzec 11, 2012, 18:36:12 PM
norweg
a tobie żal tyłek ściska, że oni mają więcej czasu na gre, albo żeby ktoś im ogarniał.
Nie ma kto Ci grać, to sobie odpuść topke i już xD

sam to napisałem I  mam z tego beke jeszcze raz o co mi kaman : PISANIE NA ZYWCA PRZEZ MODA ZE KTOS INNY GRA NA JEGO KONCIE PLUS TO ZE WOGÓLE LUDZIE GRAJA PO PARE OSÓB NA JEDNYM KONCIE

poza tym wątpie by ktos miał wiecej czasu na granie niz ja akurat :D:P

Mazior

Cytat: Leon Zawodowiec w Marzec 11, 2012, 20:00:12 PM
Cytat: Najtek w Marzec 11, 2012, 17:20:30 PM
Cytat: Leon Zawodowiec w Marzec 11, 2012, 17:11:56 PM
Jest to oszustwo ale jak widać administracji to nie obchodzi :)
Chociaż wks wyleciał z moda, może jednak coś ruszy...

gdzie Ty tu oszustwo widzisz? pokaz pkt regulaminu :]

wks wylecial z modow za sprzedaz gangu i konta
A wolno kilku osobom grać na tym samym koncie?

ktory pkt regulaminu mowi o tym, ze nie wolno?

sirkompik

Ludzie...
Norweg pomyśl logicznie...
To że ktoś mu klika z jego IP, nie może zostać potraktowane jako oszustwo...
Oszustwem jest natomiast, jeśli masz dwa czy trzy konta, i nabijasz nimi profkę. Są powiązania, jest oszustwo.
Dolicz, że nie każdy ma czas na siedzenie w domu, i nak...turków, stąd też są takie możliwości...
A poza tym. Co Ciebie to obchodzi. Nie jest łamany regulamin, to po co afera?

norweg

Cytat: sirkompik w Marzec 12, 2012, 10:48:11 AM
Ludzie...
Norweg pomyśl logicznie...
To że ktoś mu klika z jego IP, nie może zostać potraktowane jako oszustwo...
Oszustwem jest natomiast, jeśli masz dwa czy trzy konta, i nabijasz nimi profkę. Są powiązania, jest oszustwo.
Dolicz, że nie każdy ma czas na siedzenie w domu, i nak...turków, stąd też są takie możliwości...
A poza tym. Co Ciebie to obchodzi. Nie jest łamany regulamin, to po co afera?

Widze kłopoty ze zrozumieniem przekazu sirkompik to, ze cos nie jest zapisane w regulaminie nie oznacza, ze nie moze być odczuwane przez innych graczy jako oszustwo. Dla mnie jest nim granie w kilka osób na jednym koncie. I to mnie wkurza. Co mnie to obchodzi? Mam prawo do wyrazania własnych opinii na kazdy temat szczególnie jesli cos mnie wkurza to raz a po drugie sam gram na turach, poświecam na to strasznie duzo czasu i irytuje mnie sam fakt ze konkurencja nie jest do konca uczciwa...
Sprawy by w sumie nie było gdyby nie wpis moda na jego profilu który wprost mowi o tym ze kto inny uzywa jego konta. Uwazam to za zachete dla innych osób gdyż wg mnie mod daje innym graczom przykład a w tym przypadku to jest zły przyklad. Mimo, że nie ma zapisu w regulaminie zabraniającego grania kilku osobom na jednym IP ja uwazam to za nieuczciwe. Potraktuj to jako wstęp do dyskusji sirkompik a nie aferę i nie pisz mi co mnie to obchodzi, bo po pierwsze to niegrzeczne a po drugie niczego do sprawy nie wnosi.

[G2]__diler__

Cytat: norweg w Marzec 11, 2012, 20:16:46 PM


poza tym wątpie by ktos miał wiecej czasu na granie niz ja akurat :D:P

a to u Ciebie może doba ma więcej jak 24 h ?

oldavir

mnie też to irytuje norweg że parę osob gra na niektorych kontach ale to wiesz, Gangsters jak mafia czyli gra na przekrętach polega. Kto ich więcej zrobi ten będzie lepszy. Nic na to nie poradzimy.