• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skarga na graczy rickos i Pato

Zaczęty przez Byku231, Kwiecień 23, 2012, 16:36:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Byku231

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc tutaj :)
Opowiem wszystko. Napisał do mnie gracz "rickos" zapytał czy chce do gangu zarobki to 70+mln/h a 10 biletów wejście. Myśle sobie spoko dojde. Pisał abym napisał do gracza o nicku "Pato" napisałem i dalem 2x kod za 5 biletów raz dalem 5 biletow za przytrzymanie przez noc miejsca bo niby "ostatnie 2 miejsca zostały" i na nastepny dzien dalem 2 kod i dostalem nazwe gangu "THE RETURN" gdzie jest graczy 1/5 i sam Pato w nim siedzi a zarobki zapewne 100k/h co to ma być przejżyjcie wiadomości moge sam ss'y porobic z wysłanymi wiadomościami i co oni pisali lecz mam niektore pousówane ale u was napewno jest jakieś archiwum więc proszę o rozpatrzenie tej sprawy i zbanowanie tych dwóćh graczy za oszustwa bo słyszałem, że nie tylko ja zostalem oszukany tak u tych graczy ;). Bądź proszę o to by ci dwaj gracze oddali mi 10 biletow :)

SirMisza

Smiech na sali!! Nie zostawiaj tego pisz do admina!

lukaspar

No, na bana to ja bym nie liczył dla nich, bo teorytycznie wysłałeś smsy z własnej woli.. ale tak czy siak powinieneś to zgłosić.

Byku231

Wiem, wiem. Wiem ze wyslalem smsy ale chyba to normalne zeby dolaczyc do gangu ;)

Leon Zawodowiec

rickos to znany oszust...problem w tym, że nigdzie nie ma pręgierza, na którym można by przestrzegać graczy przed złodziejami i oszustami...

PatrykSHDL

Wczoraj to samo do mnie napisał ale nie dałem się o szukać

giba17

do mnie pisał ze jest w francj i chce do gangu i nie płacic składek w biletach , nie polecam go nikomu jak widać

El Maestro


Ciastekk

do mnie ten rickos pisał ze jestem jego jakimś kolegą z bloku naprzeciwko i chciał mnie na kolacje zaprosić bo mowił ze jest kucharzem i pytał co lubie xd  haha :D ale wcześniej tez cos z gangiem było , ale się nie dałem :D

giba17

hahaha to nie zle to idz na obiadek :D

Ciastekk


haha kolejne popaprane urojenia xd

binek-g2

CI DWAJ GRACZE   NIE  JEDNEGO ZROBILI NA      BILETACH 

Mocarz

No faktycznie wtopa i to duża, tylko dziwi mnie stanowisko adminów. Panowie chyba czas przerwać drzemkę i zareagować.Może na początek wpisać posta że dostrzegliście problem. ;)

mikuś

Cytat: Ciastekk w Maj 13, 2012, 17:54:13 PM

haha kolejne popaprane urojenia xd


a gdzie wtedy był moderator??? chodzi o to że ricos wyzwał gracza

Ciastekk