• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

czy jestem dobrym modem?

Zaczęty przez norweg, Czerwiec 01, 2013, 15:59:28 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

norweg

mam dość szczerze mowiac jak poslucham sobie pewnych graczy odechciewa mi sie, wypowiedzcie sie szczerze niech to bedzie ankieta jak uwazacie ze zly ze mnie mod sam rezygnuje pozdro all

Niesiolowski Pan

#1
Nie nadajesz sie moim zdaniem, za szybko ulegasz emocjom, zdarza ci sie nie przestrzegac regulaminu czatu (baru) i wypowiadasz sie w imieniu WSZYSTKICH graczy -co jest juz smieszna i zalosne.
Nikt nie powinien pisac ze "wszyscy cos tam...." albo "nikt cie nie lubi" i "przez ciebie ludzie nie chca grac w ta gre" -to znaczy ze jak komus nie przeszkadza moja obecnosc to juz nie jest czlowiekiem?

czlowieku -za to mi dales teraz bana 72h??? za ten wpis??? zastanow sie troche nad soba bo cos chyba nie tak, nie na tym polega rola moderatora czatu!
Ban
Zostałeś zbanowany na czacie w Barze na okres 72h.
Poniżej zamieszczony jest powód otrzymanego bana. Pamiętaj, że nadmierne łamanie regulaminu może skutkować dożywotnim banem na czat lub Twoje konto może zostać usunięte z bazy danych. Prosimy o przestrzeganie regulaminu i kulturalne zachowanie na czacie.

Powód:
łamanie regulaminu
2013-06-01 16:04:19, Od: norweg [mod]
Usuń | Odpowiedz


-prosze zwrocic uwage na CZAS, moj post (pierwotny, przed dopiskiem) wyslany o 16:03, a o 16:04 norweg daje mi BANA -oczywiscie bezpodstawnego, z klamliwie podanym powodem "łamanie regulaminu"... żalosne zachowanie, niegodne moderatora...

norweg

pozdrawiam P Niesiolowskiego ktos jeszcze?

p4tryk91

popieram przedmowce, za szybko mu nerwy puszczaja, a w dodatku dostalem bana na 72h za niby lamanie regulaminu a wgl go nie zlamalem i w dodatku norweq lamie regulamin uzywaja wulgaryzmow i wyzywanie mnie od cieniasow itp. to ma byc mod? oraz naduzywa funkcji moda

norweq w grze mysli ze jest kims a w zyciu jest zwyklym prostym szarym ludkiem


Ban
Zostałeś zbanowany na czacie w Barze na okres 72h.
Poniżej zamieszczony jest powód otrzymanego bana. Pamiętaj, że nadmierne łamanie regulaminu może skutkować dożywotnim banem na czat lub Twoje konto może zostać usunięte z bazy danych. Prosimy o przestrzeganie regulaminu i kulturalne zachowanie na czacie.

Powód:
łamanie regulaminu
2013-06-01 16:03:34, Od: norweg [mod]

norweg

poza tym ze jestem modem jestem tez graczem i wybacz ale masz cienkie teksty i dla mnie Jestes cieniasem ta gra to gangsterka jesli obraza Cie slowo Cienias to idz poubieraj lalki barbie na google.

Niesiolowski Pan

#5
okazujesz tylko swoja slabosc: powiedz który pkt REGULAMINU zlamalem ze dales mi bana 72h pod pretekstem lamania regulaminu??
To ze mam inne zdanie ??? Ten drugi gracz ktory pisal w podobnym tonie tez załamał regulamin??
I nie wykrecaj sie jakimis dziecinnymi tekstami o "grze dla gangsterow" bo po 1. powiedzialem ze nie dzialaja na mnie wyzwiska na czacie i nie o to mialem pretensje (tylko o nierowne traktowanie graczy za to samo przewinienie), a po 2. -jako moderator masz OBOWIAZEK przestrzegac i pilnowac przestrzegania regulaminu czatu!!! a ten regulamin ZABRANIA pisania wyzwisk, wulgaryzmow i obrazania graczy. Czy to takie trudne do zrozumienia??

-mala przyklad z czatu, jak sie zachowuje "moderator" norweg:

16:27 norweg [757 lvl]: prowadzicie dwoma glosami wiec jeskli tak zostanie rezygnuje pozdro
16:29 kibiczek1 [10 lvl]: norweg teraz ogólnie nie opłaca się być modem 
16:29 norweg [757 lvl]: prowadzicie dwoma glosami wiec jesli tak zostanie rezygnuje
16:30 kibiczek1 [10 lvl]: dla konta pro nie opłaca się banować tych debili 
16:30 norweg [757 lvl]: niewazne kubiczek staram sie jak moge a byle jakie łachy moga pisac o mnie co chca sorry to juz wole modem nie byc tylko soba i pojechac cieniasom tak jak na to zasluguja
16:30 norweg [757 lvl]: i sam moge dostac bana
16:31 kibiczek1 [10 lvl]: binek wytrzymal około tydzien

-moje motto, to pojęcie zupełnie obce, nieznane norwegowi: HONOR...

norweg

dokładnie tak P. Niesiołowski jak przez Ciebie strace moda to pojade Ci tak jak na to zaslugujesz. Na razie mi nie przystoi ze wzgledu na pełnioną funkcje ale wlasnie daltego zaczyna mi ona ciazyc.

Niesiolowski Pan

#7
jak stracisz to przez siebie! Jestes bardzo slabym moderatorem, a twoje grozby odnosnie naszego spotkania na zywo sa rozbrajajace w tej naiwnosci...
-uwierz mi, ze zrobilbys sie smutny gdybysmy mieli przyjemnosc zobaczyc sie kiedys na zywo :)
i nawet nie chodzi mi o to, ze wszystkie slowa szybko bys zaczal odszczekiwac...


16:44 norweg[757lvl]: czekam na swoja pseudo ankiete
-jaki moderator -taka ankieta, proste :)

Poznan

OSIOŁowski przestan robic z siebie BARANA !:) hahaah

norweg

dzieki omam dzieki Tobie jest 2 do 1 :D moze to niewiele w porownaniu z 200 osobami ktore na mnie glosowaly ale zawsze cos :D

pozdrawiam

kasek1000

nie mam zastrzeżeń co do twojego modowania norweg, ale zrób co uważasz ;) a osiołem się nie przejmuj on lubi denerwować ludzi tu :P

norweg

dzieki kasek. Panie Niesiolowski jest 2 do 2 ma Pan jeszcze jakies obciazajace mnie fakty moze to Panu w czyms pomoze?

seboltsn

Tez uważam ze Norweg jest dobrym modem, a zwłaszcza dziś się sprawdził:) a taki niesiołek i inny tomek1777 to ban dożywotni:D

p4tryk91

norweq, nie wiem czy ty tak glupi jestes czy cos, ja sobie normalnie pisalem na barze ty sie przyjebales do mnie o nie wiadomo co potem dales mi bana, wiec co z ciebie za mod jak rzucasz banami na lewo i prawo bez uzasadnienia! po 1 naucz sie regulaminu to wtedy mozemy pogadac, po 2 z tego co widac to tylko mocny w gebie jestes, po 3 patrz pkt 1


gra dla gangsterow? dobre sobie, tu duzo osob gra nawet ponizej 18lat i sa madrzejsi od ciebie

nie bede z toba dyskutowal bo za cienki dla mnie jestes, czekam na opinie admina co na to pow!

norweg

Panie p cos tam tym postem charakteryzuje Pan siebie a zycie pokaze kto jest mocny w gebie. Ankieta jest prosta : tak - nie - nie wiem. za trudne dla Pana?