• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

DOMAGAM SIE POWTORZENIA SP TURA

Zaczęty przez binek-g2, Listopad 11, 2012, 20:40:45 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

binek-g2

Domagam sie powtorzenia  specjalnego turnieju  bylem zapisany  i do stalem sie do niego   z 3miesiecznego  rankingu bylo by wszystko cacy gdybym byl w tym turze   zostalem do niego dopiero wrzucony od 5kolejki  a wczesniej pokazywalo ze wogole mnie tam nie ma i jestem obecnie najbardziej poszkodowany  przosze    o powtorke

AlGiordino

boshe.. Ty i te Twoje problemy. widocznie nie miałes włączonej strony z turem specjalnym i Ci nie odświezyło chłopcze... jakos zawsze Tobie sie na konta włamują, z gangu wyrzucają, a koniec końców do specjalnego tura nie wpuszczają.. Daj se spokój wamberek z tą grą juz moze , coo???

binek-g2

#2
wogole  nie  bylo mnie  pokazanego w turze dopiero mnie wrzucilo od 5 kolejki    byl pokazany  ktos inny
   a mnie wogole nie bylo pokazanego  wogole   sie nie wlaczal sp tu r mi   

edit_1 :
ile  razy odswiezalem nawet przegladarki zmienialem i nic  tak samo bylo nie bylo mnie pokazanego w turze

edit_2
pokazywalo zamiast mnie kogos innego nie bylo mojego konta pokazanego w turze   gdyby wszystko bylo dobrze  to bym nie odzywal sie wogole ale nie jest dobrze i domagam sie powtorzenia  bo to chyba jakas kwina  zeby tak bylo i to na tym poziomioe gry

AlGiordino

uzywaj opcji edytuj... i pisz do admina. powodzenia . do zobaczenia w marcu:)

Kika PDG

1. Znasz tylko jedno słowo " wogóle "
2. Nawet go nie umiesz pisać ; D w ogóle

artur000000

#5
ale twoja odpowiedź wniosła do tematu ;p żal

PS znaki interpunkcyjne typu " powinny być pisane baz spacji :)) więc nie pisz na innych jak i tobie zdarzają się błędy ;pp ;D

MaciaseK

masz problem? pisz do admina bo tutaj i tak Ci nie odpisze:) i nie naśmiewajcie sie z kolegi bo może on ma 12 lat i jeszcze pisac nie potrafi :]

temat zamykam.