• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Vip

Zaczęty przez b00ster, Grudzień 16, 2012, 11:44:01 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

b00ster

Co według was jest najlepiej rozbudowywać w klubie vip ?

artur000000

powiem co jest najmniej opłacalne lepiej ;)) napewno  budynek od ST, ponieważ im wiecej mamy st tym mniej dostajemy punktów siły wytrzymałości itp za każdą szybką akcje ;), moim zdaniem banane są budybki zwiększające o 100 ilość energii co godzine przykłądowo poziom 21 kosztuje 360 mln. za 360 mln kupimy prawie 700 tys energii wiec gdzie tu logika budować to jesli nam da jedynie 100 eergii na godzine wiecej;)) podobnie jest z wejsciówkami tak samo paranoja lata by trzeba było czekać żeby sie zwróciło ;) Na wyższych poziomach nie opłącalne jest kupowanie procentów do broni i kamizelki to tylko zbędne wydawanie kasy ;)

jesli idziesz w zarobek to procenty do biznesu i dziwek jesli chcesz koksować postać sv i sa jak dla mnie ;)

MaciaseK

pierwsze słysze aby wielkość ST wpływała na mneijsze wpływy statystyk z szybkiej akcji. w jaki sposób to zaobserwowałes? bo bardzo mnei to ciekawi:]

artur000000

wbijając akcje za 5 mln sa i gdy posiadałem mniejsze st od sa dostawałem 190 tys każdej statystyki ;) mając 6.5 mld st dostaje po 130 tys;)) widać to ze coraz mniej sie dostaje i w zasadach jest napisane na g2

MaciaseK

o kurde właśnie widze;p nie czytałem takich pierdół bo znałem zasady z g1 ale widocznie co nie co sie pozmieniało

danielos112

Ale to jest W sumie bez sensu ?!
Jak może ST powodować mniejsze staty z szybkiej akcji
A ze staty wchodzą duzo w skład SV to przez to mniejsze sv
;/
V.I.P