• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Konto na g1 a g2

Zaczęty przez Opium TT, Czerwiec 12, 2012, 01:11:12 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Opium TT

Witam. Założyłem konto na forum kiedy jeszcze pykałem w g1. Teraz nie gram w g1 a konto mi pozostało to samo. Jeżeli założmy wygram bilety za euro/żużel lub cokolwiek to pójdzie na konto na g1 z którego nie korzystam? Czy to przeszło na g2 i tutaj otrzymam bilety?

AlGiordino

Jesli wygrasz bilety to otrzymasz je na oba konta zarówno na g1 jak i g2, pod warunkiem ze oba konta załozyłes na tym samym mailu.

Opium TT


Guaxini

No to ja mam lipe, bo mail kumplowi nie działał i skorzystał z mojego a wziąłem swój do interesów. Co zrobić jeśli mam inny mail na forum a inny w grze a chce otrzymać bilety o ile wygram?

El Maestro

no to chyba powinienes patrzec po nazwie konta a nie po mailu bo konto na forum zostaje to smao a konto w grez z roznych powodow moglobyc zalozone na innym mailu i po co odnowa robic konto na forum? bezsens.

Guaxini

Nie miałem wcześniej tamtego maila. Sprawa wygląda tak.
Konto na g1 jaki ma mail to nie pamiętam
Konto na g2 ma mail x.
Konto na forum kumpla ma mail x - taki sam.
Moje konto na forum ma mail y.
Czy jeśli ja obstawiam to kumpel dostanie bilety?

krzys077

Guaxini jezeli Ty typujesz i chcesz dostawać bilety musisz dodać do nicku na forum dopiskę G2.W profilu na forum masz możliwość zmiany wyświetlania nicku

Profil>Modyfikuj Profil>Nazwa wyświetlana

Guaxini

Ok, dzięki wielkie za pomoc

Guaxini

Prośba do AlGiordino. Typowałem euro i kazali mi zmienić nick. A mam w rankingu starą i nową nazwę (po 5 pkt)a powinienem mieć 10.

[gm] TwUj Kapitan

@ Guaxini - g2
Nie spamuj, 1 - nie pisz jednego postu pod drugim, 2- takie wiadomosci to na pw do AlGiordino