• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

furgonetka

Zaczęty przez Arcioo-91, Maj 08, 2012, 11:15:35 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Arcioo-91



Witam chce wam zaprezentowac moj nastepny pomysl ktory sie zwie Furgonetka.
Bedzie to polegac na tym ze gracz co ma 50 lvl bedzie mogl kliknac na furgonetke i wybrac na jaka furgonetka chce napasc oczywiscie nie bedzie mogl na wszytkie to bedzie zalezalo od ST i SV no i poziomu .
Za udany napad otrzymujemy kase , 20 pkt do miesiecznego rankingu , % do lvl i cos Sv .
Napad na furgonetke bedzie 10 razy dziennie i bedzie mozna zrobic ze bylo by potrzebna energia .
do napadu bedzie mozna wybrac na jaka furgonetke chcesz napasc i jakim samochodem a samochod bedzie ten z majatku .

Sylwester96

myślę że to będzie fajny pomysł

MaciaseK

#2
z mojego pkt widzenia to mozna było by cos ciekawegoz  autami dodac ale po co kolejne rzeczy dodawajace pkt profesji skoro ejst jzu opcja ze masz 5 walk dziennie z botem i tam mzoesz co nei co zyskac:) a co do aut mzona by było zorbic wyscigi miedzy graczami tak jak np pp co dawało by kase bądz cos innego , mysle ze mozna by było do vipa dodac tuning aut i tam je ulepszac badz kupywac lepsze :)

Zgort

#3
Cytat: MaciaseK w Maj 08, 2012, 11:30:13 AM
z mojego pkt widzenia to mozna było by cos ciekawegoz  autami dodac ale po co kolejne rzeczy dodawajace pkt profesji skoro ejst jzu opcja ze masz 5 walk dziennie z botem i tam mzoesz co nei co zyskac:) a co do aut mzona by było zorbic wyscigi miedzy graczami tak jak np pp co dawało by kase bądz cos innego , mysle ze mozna by było do vipa dodac tuning aut i tam je ulepszac badz kupywac lepsze :)
O K**** ALE ZAJEBISTE!!!



AliG
zważac na słowa, bo dawno bananów nie rozdawałem^ ^

mikuś

jestem za ale nie dodajmy pkt profesji

tusonic

zdecydowanie PRZECIW... za dużo już by się działo i to już by nie była ta sama gra jaka jest teraz...

[gm] TwUj Kapitan

Cytat: tusonic w Maj 28, 2012, 19:37:29 PM
zdecydowanie PRZECIW... za dużo już by się działo i to już by nie była ta sama gra jaka jest teraz...
za duzo by sie dzialo? chyba dopiero zaczynasz gre ;) jeszcze "cos" tej grze brakuje (na 1 miejscu pokera w kasynie :D )