• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Większe przychody z ringu i wojen gangów.

Zaczęty przez bubol, Marzec 18, 2014, 22:06:08 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

bubol

Otóż mając 215lvl mam 1000-5000zł za wygraną w ringu.
Co do wojny gangu to nawet nie wiem, bo nie opłaca się to kompletnie.
Tak więc co to jest to 5tyś ? max na dzień powiedzmy 1000 wygranych daje 5mln/dzień z ringu.
Same zarobki z biz mam z 40-50mln/h więc ring traktuje tylko do zdobywania punktów bonusu.
Moja propozycja taka, by aktualne wygrane w ringu i w wojnach gangu przemnażać przez lvl gracza, co da dużo większe zainteresowanie się ringiem i wojnami gangu, przy tym większy ruch na stronie.
Co o tym sądzicie?

wiesiekOO7

Jestem za w 100%. Podobnie jest z dziwkami czy biznesem itp. Opłaca się inwestować, żeby zdobyć 10 poziom. Później żyje się z gangu. Jest wiele funkcji w gangsters o których ,,zawodowi" gracze nie myślą. Nawet te żałosne punkty bonusowe na ringu. Ile się trzeba ,,oklikać" żeby jakiś nędzny bonus złapać.

Manchuckster

Jestem na NIE

Co to za sens, żebyśmy wchodzili do ringu i za wygraną walnę przykładowo mieli 150 mln i przy 1000 walkach dawało by to mp 150 mld.

Było bu to niesprawiedliwe w stosunku do graczy mających niski poziom, którzy dopiero co zaczęli grę.

bubol

ale przy 1000lvl zarobki z samych biznesów pewnie są z 10mld/h
a jak z ringu powiedzmy jest 5tyś/runda
przemnóżmy to przez lvl 1000
to jest 5mln/runde
przez 1000 rund to daje 5mld
to połowa zarobku godzinnego gracza to itak jest mało w porównaniu do wkładu gracza
w tej grze kase sie ma jedynie z gangu, biznesów i dziwek oraz z szybkich akcji, których można nie brać pod uwagę ;p

broliqe

chciałem tylko zauważyć że ring był zrobiony głównie pod to by zyskać PKT z niego które można wymieniać na rózne % w grze w grze... kasa była jest i będzie małym dodatkiem który liczy się dla graczy poniżej 10 poziomu :)

Ritam [G2]


np. 1%zarobków wlasnych za 1 edno zwyciestwo to max
ale ucierpia na tym slabsze zarobki wiec raczej nie  :'(
moze pzm*100?

broliqe

Cytat: Pan Gangsterek [G2] w Marzec 24, 2014, 16:58:00 PM

np. 1%zarobków wlasnych za 1 edno zwyciestwo to max
ale ucierpia na tym slabsze zarobki wiec raczej nie  :'(
moze pzm*100?
idąc tym tokiem rozumowania to ucierpią na tym słabsze lvl'e ^^