• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

porada dla nowicjusza.

Zaczęty przez xemronn, Listopad 08, 2010, 20:36:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

xemronn

cześć dopiero co zacząłem grać w gangsters i mam pytanie.

Co robić na początku by mieć potem duuże SV? Koleś mi powiedział że ma na 15 lvlu 200k SV, a ja na tym samym tylko 24.


Z góry dzięki

xemronn

i drugie pytanie, jak sprzedać wejściówki do baru?

Goreczek

1 zarejestrować konto nie grać przez jakiś czas i dostaniesz wejściówki sprzedać je i kupic broń i kame lub zainwestować w budynki aby więcej zarabiać kasy

2 rozwinąć siłę do 50k (50000) to za 1 pkt energii dostaniesz 500zł


P.S poczytaj na forum :)

xemronn


ignas128


zizi83

Tak sile do 50tys. Wtedy za 1 pkt energi dostajesz 500zeta. A jakie masz zarobki jaki lvl i sv?

xemronn

właśnie zdałem sobie sprawe że zjebałem totalnie. może jeszcze jakoś będę mógł to odbudować. To tak, teraz sprzedałem broń i kame i ide w siłe. na razie mam 10mln i to włoże w siłe.

lvl 18
sv teraz 5k bo sprzedałem broń i kame, było 20k przedtem.
zarobki mam 70k/h, konto pro wykupione na 100 dni, szkoda mi robić nowe konto i zaczynać od nowa.

specyfika tego konta była o tyle fajna, że stało przez rok nie grane i mam 700k energii, 35k wejsciowek do baru ;p

konto pro wykupione, i mam do wykorzystania 20 biletów w łapówce.

jakieś propozycje, jak ładnie wyrobić tą postać? piszcie prosze!

zulatino

1. Rejestrujemy się
2. Logujemy się
3. Kupujemy parę dziwek (najlepiej najdroższą jaką można kupić za 20 tysięcy złotych, które jest na starcie gry)
4. Wchodzimy na forum.
5. Rejestrujemy się na nim.
6. Wpisujemy się w temacie powitalnym http://www.gangsters.pl/forum/index.php?topic=21.0
7. Otrzymujemy po jakimś czasie bilet do łapówek i bierzemy 2500 dragów na 24h (w łapówkach)
8. Wchodzimy na północ-południe i wybieramy osoby z podobną rejestracją i lvl do nas (mamy 1 lvl i rejestracje przykładowo 13.08.2010r to walczymy z osobami o lvl max. 4-5 i rejestracją max. 10.08.2010r). Jeżeli pkt profesji są przegrana +5/wygrana +20 to wchodzimy na miasto>dzielnica i tam walczymy... na p&p też walczymy, lecz bardziej opłaca się ze statami wypisanymi powyżej (dostajemy pieniądze za wygraną, które potem przelewamy na broń i kamizelkę). Walkami nabijamy sobie profesję (cogodzinne zarobki) do mafioza (200 tysięcy/h zł) bądź medialnego gangstera (150 tysięcy/h zł) - są to najlepsze profesję (jest jeszcze profesja Boss [300 tysięcy/h zł], ale to profesja prawie nie osiągalna dla nowych graczy) - Po mianie profesji zbieramy na broń (jest ona lepsza od kamizelki - może trochę droższa, ale ma lepsze statystyki), a potem na kamizelkę.
9. Kiedy mamy już sv około 100-200 tysięcy sv (siły walki z innymi) to możemy zacząć inwestować.
10. Najpierw zbieramy na salon samochodowy (wymaga konta plus [1,22zł z wat na 15 dni]), który daje 16 tysięcy na godzinę, a potem lecimy od góry do dołu z biznesami i dziwkami. Aby przeliczyć co bardziej się opłaca kupić wykonujemy proste działanie - Cenę dziwki/biznesu dzielimy przez ilość kasy ile może zarobić.
11. Walcząc nabijamy sobie poziom. Kiedy będziecie mieli 10 poziom opłaca się poszukać gangu. Tutaj proponuję odwiedzić forum i wejść w oferty gangów lub zamieścić swoje ogłoszenie na temat poszukiwania gangu. Dzięki gangowi będziemy mieli dodatkowe zyski, jeżeli ma dzielnice oraz dodatkowe bonusy (statystyki itp) - jeżeli szef je wykupił.
12. Kiedy mamy już gang pomagamy szefowi nabijać pkt ataku (potrzebne do przejmowania dzielnic) i obrony (potrzebne do obrony dzielnic). Wchodzimy w zakładkę wojny gangów i przyjmujemy wojny, które nam zaproponowano, bądź wyzywamy inne gangi - tutaj proponuję otworzyć notatnik i zapisywać gangi z którymi przegrywasz (nie wyzywać ich chyba, ze wyzwą was [i tak są pkt nawet jeżeli przegracie, a nie trzeba tracić czasu na wyzywanie gangów :P]).
13. W siłowni kupujemy siły do 50 tysięcy i wymieniamy potem wejściówki w barze na energię, a gdy będziecie mieli siłę 50 tysięcy to sprzedacie energię i będzie sporo kasy :)
14. Jeżeli chcesz spróbować szczęścia w kasynie to proponuję ruletkę i jedną z opcji 2to1
15. Dragi proponuję tylko na początku gry, gdy nie mamy broni i kamy, ponieważ są tylko na 24h, a drogie są ;/
16. Kiedy będziecie mieli 30 poziom to możecie być w turnieju. Turniej trwa 27 minut, jest 9 rund - każda trwa 3 minuty. Wylogowanie skutkuje przegraniem reszty walk walkowerem (-10 pkt profesji za każdy)
17. Za reflinki dostajemy różne bonusy (musi być polskie IP i jeden adres IP może być tylko 1 raz w miesiącu)

Copyright by zulatino
Kopiowanie zastrzeżone :)

zizi83

Jaki ladny opis jak zaczac warto przeczytac :)

KaziuBoss

Najlepiej jest kupić 35 000 siły, a potem dokupić majątek który chyba za 6mln doda nam 30% siły ;)

zulatino

No tego nie ująłem w opisie, bo już dawno siłe miałem na 50k, ale sądzę, że wiekszość rzeczy ujęta jest