• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Masowe wysyłanie wiadomości do członków gangu - fajny pomysł

Zaczęty przez krzysiek, Marzec 31, 2013, 18:46:17 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jumpers

Pomysł dobry wiem na przykładzie  naszego gangu jak to bywało z wiadomościami , ale nie musisz spamować połowa postów w tym temacie należy do ciebie. Admin na pewno widzi ten temat jak się nim zainteresuje to się wypowie. 




SpameE




danielos112

V.I.P

gajdiicks

I tak co ten założyciel będzie musiał takiego ważne pisał by było potrzebne masowe wiadomości ... jedynie którego jest atak. A to i tak na ogłoszeniu można wstawić. Lepiej żeby było niż żeby nie ale nie jest to pilna sprawa.

Wyplacalni.p

Ale nie każdy wchodzi do Gangu, Nie każdy czyta Ogłoszenia Gangi i jest cząstka osób która pokona OldBoyów, oraz zrobi szybką akcję, a na koncu wychodzi z gry, a tak jak dostanie każdy wiadomość, to go zaciekawi wiadomość i zostanie oficjalnie powiadomiony.

Ritam [G2]

jestem za
skoro jestescie za to czemu nie glosujecie ?
odpowiedzi za jest duzo a glosow obecnie 4(wraz  z moim)

danielos112

V.I.P

danielos112

Witam,
pomysł jest ciekawy, niestety nie mamy wpływu dużego na to co zostanie wprowadzone do gry. Okresowo raportujemy do właściciela najlepsze wg nas pomysły i to on podejmuje decyzję.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl
V.I.P

Spartaczanin

taki dodatek bardzo by ułatwił sprawę :-)
i przede wszystkim dużo osób by z tego korzystało, bez zbędnej zabawy w wysyłanie do wszystkich członków gangu osobnych wiadomości :-)

dobra opcja :-) jestem za wprowadzeniem tego :-)

tajniak bati