• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Szybka Akcja - Zależność Konta PLUS i PRO

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Październik 14, 2014, 10:23:24 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Witam.
Proponuję, aby Admin wprowadził pewną modyfikację do Szybkiej Akcji, czyli chodzi mi o to, że jeżeli komuś skończyło się Konto PLUS i PRO, to żeby Akcje które są zależne od Konta PLUS i PRO znikły, lub zostały one przekreślone, bo jest tego dość dużo, więc Sugeruję aby to zmodyfikowano, a to będzie na Duży PLUS.
Dziękuję za Uwaę.

kosiarz2705

Mała zmiana ale dobra moglby sie podswietlać na czerwono albo czcionka czerwona

Pt4szek

No, ludzie nie męczyli by się z tymi co nie mogą ich robić.
Pomysł uważam za dobry.

adrian123451251

Jestem za :)

A nawet by było sprawiedliwie to zamiast tego przywileju zmienić na inny by Ci co mają na kilkanaście miesięcy wykupionego plusa/pro.

Slaweksebaa1

dokładnie przyda sie bo nie wiadomo co wtedy klikac :P


limak

jesli ktos tu GRA, a nie tylko ma konto, to na pewno ma wykupione PRO, bo od tego przede wszystkim zaleza zarobki......takze pomysl zbedny

Wyplacalni.p

Cytat: limak w Październik 18, 2014, 12:04:40 PM
jesli ktos tu GRA, a nie tylko ma konto, to na pewno ma wykupione PRO, bo od tego przede wszystkim zaleza zarobki......takze pomysl zbedny

Nie każdy ma wykupione, 2 000 osób w grze nie ma Konta Pro i Plus.
Są i też tacy co nie wrzucają kasy w gre.

kosiarz2705



Slaweksebaa1

po drugie sam jestem przykladem ze nie zauwazam ze mi sie konczy pro itd . i nie mialem kasy nawet na pro a chcialem poklikac lvl a prawie kazde trzeba bylo miec pro. po drugie 20 % gra na bilety . reszta wgl nie wrzuca bilo

kaziu102

Pomysł beznadziejny :) 5 bilo na konto pro mozna nawet wygrac w multi ;) a nawet jak nie coz 6,15 zł kosztuje 5 bilo sms chyba nie majatek :D

Absolut

Jestem za. Czy wadą gry jest to, że w bonusie z ringu widać, co już kupiliśmy a czego jeszcze nie?

broliqe

dobre dla graczy którzy ani złotówki nie mają zamiaru wpakować w gre..
jestem za skoro ma to wam życie ułatwić