• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Jak rozbudować postać

Zaczęty przez pachenko97, Maj 16, 2012, 20:35:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

pachenko97

Tak jak napisałem w temacie jak dobrze rozbudować postać (dziwki,biznesy) i jak na 10 lvl miec SV 1-2mln ::)

Leon Zawodowiec

Znajdź jakiś ogarnięty gang
Cała kasa w energię via wejściówki
Majątki kupuj tylko gdy będą potrzebne do zadań
Przejmujcie jak najczęściej działki
Nie kupuj biznesów bo w sumie nie warto
Voila

pachenko97

#2
Statystyki Zarobków (łącznie): 4 614 526  zł/h
Profesja: 50 000  zł/h
Dziwki: 50 361  zł/h
Biznes: 215 715  zł/h
Gang: 4 298 450 zł/h
To są moje zarobki co zwiększyć,czy wpłacać kase w gang
Kupować same dziwki???

c4ash

Oj, poprzegladaj forum, temat jest walkowany od jakiegos czasu. Sa rozne dostepne kalkulatory, ktore przeliczaja wszystko. Generalna zasada to (x-9)/2 gdzie x to liczba dziwek. Czyli na 11 dziwek przypada 1 biznes, na 13 jest 2. Wystarczy spojrzec na cene Malinki i kiosku, oba zarabiaja po 5 zl, aby zachowac rownowage, zastosuj wyzej podany wzor.

Co do gangu, to pytanie ile osob w nim jest. Jak jest malo, to lepiej poszukac innego.

pachenko97


noob122


Przemowrc

ja ci radze kupić pierwsze 2 rzadki majatku przydaja sie i są tanie znaleść ogarniety gang kupić bron i kame i w level bij dziwki i biznes nic ci nie dadza na tym poziomie

BaBaNaRoWeRzE

Cytat: c4ash w Maj 17, 2012, 13:48:39 PM
Oj, poprzegladaj forum, temat jest walkowany od jakiegos czasu. Sa rozne dostepne kalkulatory, ktore przeliczaja wszystko. Generalna zasada to (x-9)/2 gdzie x to liczba dziwek. Czyli na 11 dziwek przypada 1 biznes, na 13 jest 2. Wystarczy spojrzec na cene Malinki i kiosku, oba zarabiaja po 5 zl, aby zachowac rownowage, zastosuj wyzej podany wzor.

Co do gangu, to pytanie ile osob w nim jest. Jak jest malo, to lepiej poszukac innego.

to jest rozbudowa z G1, nie uwzględniająca % do dziwek/biznesu/alfonsów
także trzeba znać się choć troszeczke na matematyce, obliczyć realny zysk z dziwki/biznesu i wtedy obliczyć stosunek jednego do drugiego ;)

mikuś

Cytat: filotekass w Maj 22, 2012, 13:24:01 PM
Cytat: c4ash w Maj 17, 2012, 13:48:39 PM
Oj, poprzegladaj forum, temat jest walkowany od jakiegos czasu. Sa rozne dostepne kalkulatory, ktore przeliczaja wszystko. Generalna zasada to (x-9)/2 gdzie x to liczba dziwek. Czyli na 11 dziwek przypada 1 biznes, na 13 jest 2. Wystarczy spojrzec na cene Malinki i kiosku, oba zarabiaja po 5 zl, aby zachowac rownowage, zastosuj wyzej podany wzor.

Co do gangu, to pytanie ile osob w nim jest. Jak jest malo, to lepiej poszukac innego.

to jest rozbudowa z G1, nie uwzględniająca % do dziwek/biznesu/alfonsów
także trzeba znać się choć troszeczke na matematyce, obliczyć realny zysk z dziwki/biznesu i wtedy obliczyć stosunek jednego do drugiego ;)

to jaki jest wzór na G2

BaBaNaRoWeRzE

zarobek dziwki + alfonsy + vip = ile tak naprawde dziwka zarabia
np taka Tiana zarabia Zysk: 553 zł/h -> dodajac alfonsow +10% do  zarobku z ringu wychodzi juz 1210zl/h do tego VIP  u mnie +80% to daje 2178zł/h (realny zysk dziwki)
z racji że posiadam 800sztuk tych panien koszt kolejnej to 40 050 000zł to daje liczbe 18388 godzin jej spłaty.. tyle musi czasu upłynąć zanim sie spłaci i zacznie zarabiać na siebie..

teraz biznesik
Salon... zarabia 16000 +10% to daje 17600 z vipa mam 60% co daje nam 28160 zł/h realnego zysku...
koszt kolejnego to  615 000 000zł co daje nam 21839godzin spłaty...
wzór polega na tym by te czasy spłaty były porównywalne..  w moim przypadku musze jeszcze troche w dziwki zainwestowac..