• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Równi i równiejsi!

Zaczęty przez hopkins, Czerwiec 08, 2012, 19:19:31 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

sirkompik

OoOoOo...xD
To super. przynajmniej chłodniej mi będzie...:P

lukimaster

Kolejny fascynujący wątek mego serdecznego przyjaciela nandrolona vel dr .lecter vel hopkins i poraz kolejny trzeba załamywać ręce. Ech łajno w głowie było rok temu łajno jest i dzis...
Pozdro :)

hopkins

żarty że boki zrywać...  :-\
wasze posty tylko potwierdziły że są równi i równiejsi
krzysia każdy tępił (m.in. ja) wszyscy chcieli się go pozbyć.
ale słonik jest kochany.
ciekawe tylko czemu wypowiadają się tu tylko jego przyjaciele?
ja wiem czemu.
bo reszta wie że jakakolwiek interwencja nic nie wskóra...
wiadomo...
równi i równiejsi.
zamiast oceniać słonia, od razu odbijanie piłeczki i rzucanie się na mnie.
norma.
niektórzy mogą więcej.
skoro krzyś wyleciał to i inni nie powinni stanowić problemu.
cóż zrobić - gtw.

sirkompik

Dżizas człowieku...
Krzyś wyleciał za zupełnie co innego...
Krzyś to była taka nasza menda, wnerwiał, ale było przynajmniej wesoło...:P
Kolego weź skończ się kompromitować...

hopkins

jak trafiłem w sedno sprawy to "skończ się kompromitować"...  ::)

El Maestro

Cytat: Ciastekk w Czerwiec 08, 2012, 21:51:19 PM
Kapitan , zaraz zaczną cie nazywać "konfidentem" ;)

ty nim jestes

Słoń72

no cóż-straciło dziecko jedno konto to tera szuka dziury w całym-nikogo nie obraziłem,nikomu nie dokuczałem-wszystko w tym temacie
A Ty hopkins na poważnie-zacznij sie leczyć na nogi bo na głowkę chyba za pózno;)

Miron

uuu Hopkins miał zły dzień? Czy to z zawiści takie spory sie robią?

hopkins

#23
Cytat: Słoń72 w Czerwiec 09, 2012, 14:49:40 PM
no cóż-straciło dziecko jedno konto to tera szuka dziury w całym-nikogo nie obraziłem,nikomu nie dokuczałem-wszystko w tym temacie
A Ty hopkins na poważnie-zacznij sie leczyć na nogi bo na głowkę chyba za pózno;)
jakie konto?!  :o
jakbym szukał zemsty to bym tu napisał o sylvanie.
uważasz się za och ach a tak naprawdę jesteś ęą.

uważam że NIE NADAJESZ SIĘ (!!!) na funkcje moderatora.
jesteś butny, pyszny, zarozumiały nadużywasz swojej władzy, jesteś stronniczy i w dodatku wulgarny.
mało?!

AlGiordino

#24
Do tej pory Słoń z powodzeniem utrzymuje moderatora zarówno na g1, jak i na g2. Jesli kogoś razi jego poczucie humoru i sposób bycia, to pewnie nie omieszka o tym poinformowac admina, ale na to wygląda ze nikomu zbytnio nie przeszkadza.. Ze swojej roli wywiązuje sie poprawnie wiec nie widzę sensu kontynuować ten temat.
Jesli admin będzie miał zastrzeżenia co do Jego 'modowania' na barze to zapewne zmieni Go na inny model.

xtra

śmiech to zdrowie...słonik rulezz  8)

adiq21

ja uważam, że trąba ma świetne poczucie humoru, teksty są the best, a hopkins chyba szuka dziury w całym

eli54321

Słoń to dobry MOD pilnuje nam ładnie czata :) ma chłopak poczucie humoru no jak widać nie kazdemu to odpowiada ;)
Zawsze jakis sztywniak sie trafi :P
2,10,22,32,34,42,44,51,66,72

wbrother

sloniu jest spoko zawsze mozna na nim polegać i zawsze pomaga na różne syt w na g1 i g2  a pozbawienie slonia moda jest blędem zdania nie zmienie

Blizard777

hopkins masz cos z głową ?  słoń zawsze wykonywał dobrze swoją robote i jakoś nikt nie narzeka tylko Tb coś nie pasuje nagle ;/ tak Cię obraził czymś ? bo ja tam nie widziałem nic obraźliwego na tym screenie ;) zobacz na głosowanie nad Twoim tematem... każdy bierze "tak", gdyby słoń źle coś robił to by już go dawno wywalili z moderatorów, ale jakoś nikt inny nic nie mówił, a Ty coś masz do niego nie potrzebnie