• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Notatki w Profilu..

Zaczęty przez KaziuBoss, Styczeń 10, 2010, 19:55:05 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

KaziuBoss

Dzisiaj wpadłem na kolejny mały pomysł który by na pewno się przydał nie jednemu!

Mam na myśli małe okienko w profilu w którym wpisywalibyśmy notatki, po następnym zalogowaniu się do gry wchodząc w dział Profil znajdowało by się okienko z naszą zapisaną Notatką. np.

Kupić biznes, zainwestować w broń, napisać wiadomośc do sockera1









Myślę że by to pomogło w organizacji naszego konta.. Czekam na wasze opinie i komentarze :)

Nightauer

dobry pomysł :) jak najbardziej za :)

cmc69

Na nie...
Nie potrzebne
PS. Kup notesik.
60 gr. w Biedronce

KaziuBoss

60 groszy? Za tyle ja mam 2.5 dnia konta pro ;)
a po 2gie prędzej się zobaczy taką małą notatke niż zaglądać w notatniku.. Jeszcze się zgubi czy coś :)

.:RaFaL:.

Dla mnie moze byc. Nic specjalnego ale nie przeszkadza. Moze tylko pomoc. A jak komus sie nie bedzie podobac to poprostu nie bedzie z notatek kozystal. Krotka pilka. :D

Veldrin

ja jestem na tak, przydala by sie jakas ankieta to tego tematu (mi wychodza 4 dni - placac przelewem ;p)

polak1111

TAK!
nie raz cos zrobilem naje**ny i nie pamietalem albo cos tam zamierzalem zrobic:P przydalo by sie na pewno:)
oprócz tego w organizacji konta znacznie! mozna by sobie uporzadkowac to co sie chce zrobic i tyle. TAK!

krzys077

Podobny pomysł funkcjonował w innej grze w która grałem...i bardzo się przydawał.

Jestem ZA!

claudy speed

jestem za mi to nie przydatne i innym może się przydać