• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Tournament - opis.

Zaczęty przez socker1, Marzec 18, 2010, 08:21:50 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jak oceniasz Tournament?

Rewelacyjnie
148 (42.9%)
Dobrze
120 (34.8%)
Przeciętnie
39 (11.3%)
Kiepsko
15 (4.3%)
Fatalnie
23 (6.7%)

Głosów w sumie: 344

Agat

Damianus o to samo pytał w innym temacie, nie wiadomo na razie, trzeba czekać na odp.

zipadasko

Uwaga uwaga drodzy administratorzy, prosze o usuniecie tego ze po wylogowaniu oddaje sie walkowerem wszystkie walki, rozumiem ze jak nie klikniemy w pasek-ok, walkower. Jednak dzis byla sytuacja ze strona sie zaciela i mnie wylogowalo i automatycznie przegralem walki :/ jest to moim zdaniem na dzien dzisiejszy najslabszy punkt tej opcji w grze.

Popielus

Może coś trzeba zrobić z ciasteczkami, albo przeglądarką? Bo mnie wyloguje tylko wtedy jak sam to zrobię lub... nie ważne. Generalnie jednak nawet jak net mi pada to z gry mnie nie wywala...

zipadasko

nie wiem, nie znam sie na tym. jak dla mnie wygladalo na to ze strona padla.

Agat

Mnie nigdy nie wywali, ani nie loga... Ale musi zostać to, że po wylogowaniu są walkowery! Jak tego nie będzie, to będą oszuści, a tego nie chcemy.

zipadasko

agat chyba mnie nie zrozumiales. czemu maja byc oszusci? nie klikasz, bo cie nie ma to walkowerem przegrywasz. ale wylogujesz sie i zalogujesz ponownie, klikasz i walka odbywa sie normalnie.

polak1111

nie mzoe tak byc bo beda oszusci, gosciu sie 10 kontami zaloguje  w ciagu 3 minut spokojnie w 1 turnieju, bedzie sobie nabijal punkty itp... ;) wylogowal sie walkower we wszystkim, bo tak za duzo mozna naoszukiwac;)

zipadasko

jestem pewien ze w grze sa programy, skrypty czy cos takiego wylapujace ip. i bardzo szybko takich graczy by sie wykluczylo... nie wiedze w dalszym ciagu problemu. niby to samo masz na p&p tez gosc moze sie wylogowac i innym kontem walczyc

Agat

W PP tak samo powinno być, że po wylogowaniu przegrywa się.

tryniszr

to mozna by bylo zamiast automatycznych walkowerow do konca turnieju wprowadzic cos takiego, jesli do jednego turnieju zapisza sie dwie lub wiecej osoby z tego samego ip to automatycznie ich wyrzuca z gry( w sensie logout) i to by wystarczylo na takie pruby moim zdaniem

krzys077

Blokadę na IP jest prościej obejść niż Ci się wydaje.

zipadasko

a to ze ktos sie wyloguje to co ma oznaczac? w dzisiejszych czasach w domu sa 2-3 komputery. niektorzy maja wiecej, wiec co za problem kliknac na 2 komputerach bez wylogowywania sie? Mysle ze dla oszustow wiekszy problem zrobilaby blokada ip :)

Agat


sirkompik

1) czas
Po co aż 3 minuty?? Trochę to się wydłuża
2)zegar walk:albo u mnie coś się pieprzy,albo u was coś jest nie tak. jakoś dziwnie chodzi. chyba że admin zrobił2,5 minuty
4)logout=walkover
Zapewne wielu z was ma problemy z netem.
Ja osobiście korzystam z miejskiego hotspota(kupa błędów,timeoty itp) i cierpię na problem logowania w odstępie z góry nieznanym.
2 razy już miałem tak że jednego turnieju nie zrobiłem,bo mi przerwało połączenie,i mnie z gangsters wylogowało.
Nie jestem w stanie przewidzieć kiedy nastąpi krótka przerwa na logowanie,więc jest to trochę irytujące.
Rozgrywam sobie walkę,klikam w pasek,a tu logowanie do hot spota i wszystkie walki idą się... przejść do lasu.

4)ogólnie poza punktem 1 i 3 turniej mi się podoba. jeśli dałoby radę coś z tym zrobić,byłbym wdzięczny

POZDRAWIAM

Komandos

jak masz problem z netem zmień dostawce  proste  ;D