• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

NOWA PŁATNOŚĆ - SKYCASH

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Listopad 13, 2014, 23:12:22 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Witam.
Pomyślałem i myślałem o tym, gdyby Admin dał możliwość Mobilnego płacenia przez SKYCASH, Możemy płacić za MPK, PKS, PKP, Płacić za Parkingi, A nawet w niektórych punktach sprzedaży i Wypłacać z Bankomatów czy w żabce, to zastanawiam się nad tym, czemu by nie płacić tą usługą za grę ?

Jest prosta i szybka, sam z tego korzystam, ponieważ jest to podręczne i dostępne na prawie wszystkie urządzenia Mobilne.

Dziękuję za Uwagę.


Slaweksebaa1

a nie lepiej jakoś karta zblizeniowa  ? ze do monitora sie dosunie i bilo beda leciec ? ...

michal12o

Cytat: Slaweksebaa1 w Listopad 13, 2014, 23:17:13 PM
a nie lepiej jakoś karta zblizeniowa  ? ze do monitora sie dosunie i bilo beda leciec ? ...


hahahhahaha aż mi bajpas puścił

Manchuckster

Można w banku ustawić jako zlecenie stałe po wpływie wynagrodzenia opłatę za bilo.

wiesiekOO7

Niestety nie przejdzie, ponieważ admin musiałby płacić prowizje a jak wiadomo piekarz nigdy nie płaci za podwyżkę mąki, gazu czy paliwa więc zapłacimy za to my gracze.

Wyplacalni.p

Ale jest tansze niż wypożyczenie czy kupno i odzierżawienie Terminala ;)

limak

wyplacalny dalej uwazam, ze Twoje pomysly sa zenujace

Slaweksebaa1

Cytat: limak w Listopad 15, 2014, 13:04:33 PM
wyplacalny dalej uwazam, ze Twoje pomysly sa zenujace


potwierdzam

admin

Płatność poprzez Skycash jest możliwa za pomocą dostawcy Dotpay. W celu wykonania płatności należy w opcji płatności Dotpay/Paypal kliknąć "Jeżeli nie znalazłeś na liście swojego banku to kliknij tutaj."

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl