• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Twożymy niekończącą się opowieść...

Zaczęty przez vicni, Maj 12, 2011, 18:32:04 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

vicni

dopisujemy jeden dwa lub trzy wyrazy tworząc niekończącą się opowieść   


ważne aby kopiować to co było wcześcniej aby dało się odczytać całość

"jeżeli był taki wątek to przepraszam nie zauważyłem"


ok ja zacznę:

    Dawno dawno temu

metachwast

Dawno dawno temu twoja stara

PS. żal mi ludzi robiących takie błędy ortograficzne...

Bzymek


Winoo


bartek123 z G2

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała





Ps . przeczytajcie o co tu chodzi trzemba kopiowac poprzedni wpis i dodawać cos odp siebie

domel123

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała

[G2] ReyMysterio

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała

vicni

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała

sigurd89

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała.

domel123

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała, padał śnieg na rynku

sigurd89

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała. Padał śnieg na rynku, wlatywał do wielkiego budynku, budynku pełnego fasoli, gdzie mężczyzna kobietę...

domel123

#11
Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała. Padał śnieg na rynku, wlatywał do wielkiego budynku, budynku pełnego fasoli, gdzie mężczyzna kobietę... pier****ł,

Bzymek

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała. Padał śnieg na rynku, wlatywał do wielkiego budynku, budynku pełnego fasoli, gdzie mężczyzna kobietę... pier****ł, bzykal ja do rana,

bartek123 z G2

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała. Padał śnieg na rynku, wlatywał do wielkiego budynku, budynku pełnego fasoli, gdzie mężczyzna kobietę... pier****ł, bzykal ja do rana,az sperma nie wyleciała

domel123

Dawno dawno temu twoja stara się puszczała , miała czworo dzieci i sie z nimi iebała,a jak dorosły to do burdelu je oddała i  w dupie je miała, na rynku sprzedała i na banany kasę miała. Padał śnieg na rynku, wlatywał do wielkiego budynku, budynku pełnego fasoli, gdzie mężczyzna kobietę... pier****ł, bzykal ja do rana,az sperma nie wyleciała, no i kobieta się popłakała