• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zarobki - czyli jak inwestować

Zaczęty przez KamilBossDS, Maj 09, 2009, 23:44:26 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ja1993

ile powinnem miec budynkow jezeli mam kazda dziwke po 11

kojusek9

Cytat: ja1993 w Czerwiec 13, 2010, 15:47:01 PM
ile powinnem miec budynkow jezeli mam kazda dziwke po 11

No jak najwiecej,jak masz po 11 to juz sie nie opłaca w dziwki,tylko bydynki,radze z górnej połki,a nie kiosk


TwUj Kapitan

#78
Cytat: kojusek9 w Czerwiec 13, 2010, 16:04:41 PM
Cytat: ja1993 w Czerwiec 13, 2010, 15:47:01 PM
ile powinnem miec budynkow jezeli mam kazda dziwke po 11

No jak najwiecej,jak masz po 11 to juz sie nie opłaca w dziwki,tylko bydynki,radze z górnej połki,a nie kiosk

nie sluchaj go.. budynki kupuj wszystkie po rowno od najdrozszych do najtanszych , a dziwek dokupuj caly czas tez po rowno tak aby cena najtanszej dziwki byla zblizona do ceny najtanszego budynku..

//krzys nie o to mi chodzilo tylko o to ze wszystkie po rowno, poprawilem ;]

krzys077

Kapitan co ty pitolisz ?

Droższy biznes szybciej zarobi na tańszy niż tańszy na droższy.

W inwestowaniu obowiązuje jedna zasada...trzeba liczyć co się najbardziej opłaca w danym momencie.

ja1993

czyli jak mam 6 salonow samochodowych koszt kupna wynosi 33 mln i zwieksze zysk o 16 tys to lepej dla mnie jest kupic 2 x wiezowic ktorego mam 3 sztuki po zakupie tych dwoch zwiekszy mi sie dochod o 20 tys a doplace milion czy tam ile sie zwiekszy koszt zakupu wiezowca

TwUj Kapitan

#81
ja dalej mowie ze wszystkich po rowno .. ;] jak chcesz to uzyj kalkulatora.. i sprawdz ktore sie bardziej oplaca ;)



@down nie po 20 tylko po 31 , duzo wiecej niz ty

kojusek9

kapitan,ty pewnie masz po 20 kiosków i warzywniakow,Napewno duzo z tego dostajesz :D

Pysio

Jak tak to czytam to tylko się upewniam, matematyka powinna być obowiązkowa na maturze...
Kapitan ma racje. I jego "święte słowa" weź kalkulator i sobie policz.

kojusek9


niedobrymrowkojad

ja robie identycznie jak kapitan
przestancie patrzec na liczby lie tego ile tego
wszystkiego po rowno sie najbardziej oplaca ale dobrze jest oczywiscie kupowac te najdrozsze jesli sie kasa uzbiera np przez zadsze logowanie

Ice man

z tego co tu przeczytałem
11 dziwek - 1 biznes
12 dziwek - 2 biznesy
itd...
oczywiście te liczby dotyczą wszystkich dziwek.
Dobrze rozumiem? :)

TwUj Kapitan

#87
ja mam po ok 31 budynkow i po ok 70 dziwek ;] "ok" poniewaz nadwyzki niektorych mam z zadan

Dziwki:1053
Budynki:1736

MTS


tomi

mam pytanie czy warto mi inwestować bo sprzedałem wszystko majątek kamizelkę i broń razem miałem jakieś 500mln a zarabiam tak  ???



Statystyki Zarobków (łącznie): 541 063 (+20%) zł/h
Profesja: 200 000 zł/h
Dziwki: 5 946 zł/h
Biznes: 244 940 zł/h                                     

z góry dzięki za odp