• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Czat

Zaczęty przez kasek1000, Grudzień 26, 2012, 23:37:02 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

broliqe

ignorowanie spoko opcja.. kazdy gracz wchodząc na czat może odznaczyć osobe od której nie chce czytać wiadomości ;) swoją drogą wyeliminowałoby to wiekszość kukłaczków ;)

beckham93

Cytat: Szczuply w Luty 15, 2013, 00:08:27 AM
Wystarczy dodac opcje ignorowania uzytkownikow. Dodajesz rickosa i Nekro do listy i czat smiga jak talala.

Bardzo inteligentny pomysł,fajnie było by mieć opcje "Ignoruj" na czacie,wtedy nie było by tylu skarg,bo po prostu nie widzielibyśmy co "Dziecko" wypisuje za głupoty.

no ale jakoś nie widze by Administracja to wprowadziła,z tego co pamiętam to już była dyskusja na czacie na ten temat,i była wzmianka o tym że od tego są Mody...ale przyznajmy sobie szczerze,Modami zostają osoby które same bawią się w wyzwiska (nie chcę konkretnie wymieniać) więc ignorowanie było by najlepszą opcją.

Cytat: filotekass w Styczeń 06, 2013, 19:12:37 PM
za nadmierne łamanie regulaminu/ bądź durne trolololo ban na konta/ip i cokolwiek :)


a co da Ban na konto ?....moim zdaniem da to kolejne konto (kolejną kukłe) do zaśmiecania serwera i czatu
Ban na IP ? nie chce nic mówić,ale IP można samemu zmienić poprzez Proxy,mój 10 letni Siostrzeniec to ogarnia jak mu pokazałem co i jak,a po za tym niektórzy gracze mają zmienne IP (tak jak ja) mam Modem,więc zmiana IP zajmuje mi dosłownie pół minuty.

Lukas93

może nie od 150lvl-a a od 100 lvl-a

d87mat

#33
Wiadomo co z tym czatem? Strasznie denerwujące są te głupoty wypisywane na czacie... Nie można normalnie pogadać z NORMALNYMI graczami, bo zaraz ktoś zaczyna wyzywać i wypisywać głupoty...

Za przeklinanie, wyzywanie, poniżanie od razu powinien być ban bez żadnych ostrzeżeń... Żadnej taryfy ulgowej. Poza tym - ban na adres I.P i przy okazji wyszłoby ile kont posiada dany gracz.

Wyplacalni.p

Cytat: Beckham93 w Luty 17, 2013, 15:34:31 PM
Cytat: Szczuply w Luty 15, 2013, 00:08:27 AM
Wystarczy dodac opcje ignorowania uzytkownikow. Dodajesz rickosa i Nekro do listy i czat smiga jak talala.

Bardzo inteligentny pomysł,fajnie było by mieć opcje "Ignoruj" na czacie,wtedy nie było by tylu skarg,bo po prostu nie widzielibyśmy co "Dziecko" wypisuje za głupoty.

no ale jakoś nie widze by Administracja to wprowadziła,z tego co pamiętam to już była dyskusja na czacie na ten temat,i była wzmianka o tym że od tego są Mody...ale przyznajmy sobie szczerze,Modami zostają osoby które same bawią się w wyzwiska (nie chcę konkretnie wymieniać) więc ignorowanie było by najlepszą opcją.

Cytat: filotekass w Styczeń 06, 2013, 19:12:37 PM
za nadmierne łamanie regulaminu/ bądź durne trolololo ban na konta/ip i cokolwiek :)


a co da Ban na konto ?....moim zdaniem da to kolejne konto (kolejną kukłe) do zaśmiecania serwera i czatu
Ban na IP ? nie chce nic mówić,ale IP można samemu zmienić poprzez Proxy,mój 10 letni Siostrzeniec to ogarnia jak mu pokazałem co i jak,a po za tym niektórzy gracze mają zmienne IP (tak jak ja) mam Modem,więc zmiana IP zajmuje mi dosłownie pół minuty.

Ignoruj TaK, ale wtedy ta nazwa "IGNORUJ" Musiała by być przy nicku każdego Gracza.
Wiem że to potraktują jak zabawę BLOKUJ/ ODBLOKUJ.

Ale jak już zignorujemy tę osobę, to nie będziemy wiedzieć co o nas piszą.

Nowa Funkcja powoduje zmniejszenie Moderatorów.

Najlepiej jakby był Aktywny Moderator o danej porze:
Rano           06:00 - 12:00
Popołudniu  12:00 - 18:00
Wieczorem  18:00 - 24:00
W Nocy       00:00 - 06:00

Każdy Moderator by mógl wchodzić na czat tylko o wybranej swojej porze i nie może nic robić, poza swoimi godzinami.

W dzień bywają takie dni, że jest 3-6 Modow naraz, a potem nie ma żadnego.

Tak więc to jest moja sugestia.

cliford

spokojnie z tymi levelami ja gram już dosyć długo ale nie lece na poziom i dlaczego mam być zablokowany?mam 136lev i pomalutku leci do przodu 100 lev by wystarczył

Jontrix91

Przeczytałem tylko posty z pierwszej strony. Uważam, że można podnieść wymagany poziom do chatowania na 50.

150lvl to stanowczo za dużo.

limak

ignorowanie byłoby najlepszym rozwiązaniem tutaj ;)

beckham93

jakby nie było to czat od któregoś tam lvl-a to może być trochę denna opcja....
Dobra formą było by Blokowanie niechcianych,bo jakby nie było to mody w ch...grają,bo nie zawsze ma kto ich uciszyć (banem na czat).

Nekro

Zostawcie mnie bo jakby nie ja to czat by wial nuda

Wyplacalni.p

Cytat: Nekro w Sierpień 31, 2013, 21:25:36 PM
Zostawcie mnie bo jakby nie ja to czat by wial nuda

ha ha ha ha ;)

Manchuckster


Santos400

To może od tysięcznego?.

Jestem za tym co limak. Ignorowanie, lub przycisk "Zgłoś".

Santos400

To może od tysięcznego?.Jestem za tym co limak. Ignorowanie, lub przycisk "Zgłoś".

Ritam [G2]

od 10 lvl wystarczy :)
w jeen dzien nie wbije 10 lvl jak nie  kupi bilo i na wejsciowki
opcja ignoruj jest taka sobie bo moze ma ta osoba cos waznego