• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Nowe przedmioty w majątku

Zaczęty przez beckham93, Grudzień 28, 2012, 20:30:13 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

beckham93

tak jak w temacie:
co wy na to aby do majątku zostały wprowadzone nowe przedmioty,mam na myśli:
-Łańcuszek (Kieta)
-Pierścionek (sygnet)
-Konsola (PSP,PS,PS2,PS3,X-Box,)
-Dyskoteka


dodaje 4 pomysły ze względu na to że są 4 rodzaje statystyk (Siła-Wytrzymałość-Morale-Respekt) chodzi mi dokładnie o to aby te przedmioty podnosiły statystyki o jakieś 30% każdy z przedmiotów (w założeniu że ma się najdroższy).jednocześnie aby ceny tych przedmiotów nie były zbyt małe,aby trzeba było na to solidnie zbierać.

co wy na to ?

dawid12


beckham93

co jest panowie i panie,podpisywać sie !! ;)

artur000000


binek-g2


Mati555


kranjec


D3M0TYW4TOR


danielos112

A po myśleliście morze ile demtowi SV podniesie ?
Demot  te przedmioty kupi odrazu

A sv mu tak podniesie że nie będzie na niego szybkiej akcji
Tak samo top25 w levelach im też podniesie pierońsko
Najpierw kupcie cały majątek a potem nowe popierajcie
Bo zapewno dużo osób z was niema najlepszej bomby ale na inne przedmioty chclielibyście
Co jest w pomyśle napisane ,,solidnie na nie zbierać'' najpierw kupcie bombe to będziecie gadać :)
V.I.P

artur000000

o co ci biega ;p solidnie na nie zbierać ale pomysl moze to nie tylko by był jeden majątek co daje 30 % ale pewnie kilka w grupie
najtańszy z 5 %
potem z 10 itd do 30 by każdy mógł skorzystać

co cie interesuje top 25 :) jak i mi podniosło by o około 5 mld :D nawet jesli by kosztowało tyle co bomba:)


danielos jesli nie wiesz to prawdopodobnie ci co sie wpisywali maja maksymalny majątek, ty nie masz wiec tbie nie odpowiada. nie krytykuj pomysłu sam tak naspamowałes w swoim co do pucharków

danielos112

I co z tego że macie cały majątek ??
Broń i kame też macie najlepszą
A się jakoś niedomagacie
V.I.P

beckham93

to,że tobie się to nie podoba Danielos,to nie oznaka że ma tego nie być,ja już na 200lvl-u miałem full majątek,a nowe przedmioty na pewno by się przydały,co widać po wypowiedziach,nabijasz sobie jedynie bezsensowne posty,i coraz więcej graczy to zauważa,to że będziesz miał ileś tam gwiazdek w profilu na forum,nie oznacza że będą cię lubieć,wręcz przeciwnie,zaczyna to ludzi drażnić

lukaspar

Cytat: danielos112 w Styczeń 05, 2013, 11:33:31 AM
A po myśleliście morze ile demtowi SV podniesie ?
Demot  te przedmioty kupi odrazu

A sv mu tak podniesie że nie będzie na niego szybkiej akcji
Hmm... Nie rozumiem co ma morze do SV demota? ;D
Ale ostatnio czesto czytam w pomyslach teksty typu "nie bo demotowi za duzo podniesie" - I co z tego? Skoro tyle osiagnol to niech podnosi ale to nie jest powod do odrzucania jakiegos pomyslu :)

artur000000

Cytat: danielos112 w Styczeń 05, 2013, 13:15:43 PM
I co z tego że macie cały majątek ??
Broń i kame też macie najlepszą
A się jakoś niedomagacie

a to że na naszym poziomie głupi przedmiot co daje 25 % zwieksza o 1.5 mld sv ;) bardziej opłacalny jest majątek na wyższych poiomach niz bron :) skoro o tym nie wiesz to oznacza ze nie znasz sie na tej grze :P

danielos112

A ty widać tylko na grze się znasz :)
Ekspercie (haha)
V.I.P