• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

opancerzony pojazd obok broni i kamizelki

Zaczęty przez neonik6, Listopad 30, 2014, 23:07:39 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

c4ash

Przeciez do majatku zostały dodane nowe pozycje. I to nie jedna, a kilka! Ilu z Was ma wszystko wykupione z majatku na max?

Druga sprawa, co to zmienic ma? Kolejna rzecz, ktora moze zwiekszy Wam SV, zgodze sie. Jak bylem swiezym graczem tez myslalem, ze im wiecej tych rzeczy, tym szybciej zyskam.... Ale nie tylko ja kupowalem, nie tylko ja zyskalem. Ci z topki byli w stanie kupic szybciej i lepsze niz ja.. Wiec de facto troche stracilem...

Jestem na nie.


dracula6


broliqe

Cytat: c4ash w Styczeń 02, 2015, 16:47:02 PM
Przeciez do majatku zostały dodane nowe pozycje. I to nie jedna, a kilka! Ilu z Was ma wszystko wykupione z majatku na max?

Druga sprawa, co to zmienic ma? Kolejna rzecz, ktora moze zwiekszy Wam SV, zgodze sie. Jak bylem swiezym graczem tez myslalem, ze im wiecej tych rzeczy, tym szybciej zyskam.... Ale nie tylko ja kupowalem, nie tylko ja zyskalem. Ci z topki byli w stanie kupic szybciej i lepsze niz ja.. Wiec de facto troche stracilem...

Jestem na nie.
nic dodać nic ująć ^^

THAW1920

Cytat: Wyplacalni.p w Grudzień 01, 2014, 22:33:34 PM
Cytat: Shazaaam w Grudzień 01, 2014, 22:12:02 PM
Jestem za ale zeby nie byly po 100mln tylko minimum 1mld

Bez przesady..., pomyśl też o słabszych kontach, bo po co wprowadzać pomysły tylko dla najmocniejszych kont ?
Nieprzemyślany Bezsens.

Musi być Równowaga, od 100 Mln się zaczyna, potem 150 mln itd, ale nie od razu 1 MLD, druga pozycja 2 MLD itd.
Niech każdy ma szanse że będzie mógł coś kupić za odpowiednią sumę.
Człowieku 1mld przy dzisiejszym stanie zarobków to nic kiedyś to była to duża suma teraz taka kasa to 1-3h dla mniejszych lvl-i
jestem za

Dk-133


danielos112

V.I.P

dracula6

Bardzo fajny pomysł mnie nie było na tej grze 3 lata i można powiedzieć że za wiele się nic nie zmieniło i mi się nudzi ta gra jak wielu innym co widać po ilości aktywnych graczy , kiedyś ich było wiele.

neonik6

Średnia wprowadzanych pomysłów do gry i to zazwyczaj pierdół to 2 w ciagu roku , nudzi mnie ta gra .

JIMMY


pele269

Cytat: dracula6 w Marzec 08, 2015, 22:22:09 PM
Bardzo fajny pomysł mnie nie było na tej grze 3 lata i można powiedzieć że za wiele się nic nie zmieniło i mi się nudzi ta gra jak wielu innym co widać po ilości aktywnych graczy , kiedyś ich było wiele.

Mnie rowniez wlasnie dlugo nie bylo ale skusilem sie wrocic bo dostalem mailasl z kwota jaka mi sie uzbierala przez 1200dni od ostatniego grania po czym jak sie okazalo to bylo nic i inni pewnie tyle na h maja, wiec przydalo by sie jakies urozmaicenie tej gry, nie samymi zarobkami czlowiek zyje a z tego co widze wszystko tu sie na tych biletach opiera... Wiec naprawde dodanie nowego elementu w grze nie zepsuje nikomu zabawy a moze za to zaciekawic ludzi jak zobacza ze cos sie rusza w tej grze i jest nadzieje na jej urozmaicenie. Kto wie, moze dzieki pomysla graczy powstala by super jedyna w swoim rodzaju gra. Rowniez przydala by sie opcja glosowania nad tematem kto jest za.a kto przeciw.

Gawlej

 :) ;D Jestem za, tylko żeby nie było za 100.000 tylko za 1.000.000 8) :-*

cmc69

przeciw, kolejny pomysł, aby pr0 lvle szły jeszcze wyżej

neonik6

Bo jak narazie zauważyłem że admin dodaje zmiany takie jak pokazanie statystyk ile się awansowało itp a tu chodzi chyba o rozrywke ;)