• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Apartamentowiec gangu w zakładce Vip

Zaczęty przez MaciaseK, Kwiecień 17, 2015, 19:04:44 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

MaciaseK

w związku z tym że administracja nie dodaję nowych dragów do gangu wymyśliłem indywidualne ulepszenie zarobków gangu dla kazdego gracza, a dokładniej chodziło by mi o to, aby w zakładce Vip powstał nowy budynek w przykładowej nazwie ,,apartamentowiec gangu,, gdzie można było by go ulepszać za odpowiednią kwotę co 1%,  co zwiększało by zarobek indywidualny z gangu.
Miało by to wygladac podobnie co do biznesu i dziwek, a dokładniej w taki sposób :

Dziwki (+758%):
Biznes (+1 346%):
Gang: (+1%):

koszta tego mogły by byc podobne do tych co Apartamentowiec Biznesmenów , ponieważ zarobki gangowe sa bardzo słabe co do porównania z zarobkami biznesu przy robudowie kolejnych poziomów budynku vipa.

Prosze o opinie i komentarze na ten temat :)

również proszę aby nie było głupich postów ,, jestem za,, tylko kontretne odpowiedzi.

Pozdrawiam Moderator forum MaciaseK.

sadoch

kolejna opcja zeby podniesc zarobki , oczywiscie, ze sie przyda :)

grant

POPIERAM! Ale koszta tego budynku powinny być podobne co Rezydencja Alfonsów. POMYSŁ BARDZO DOBRY!

MaciaseK

kolejna sprawa, prosze aby admin sprawdził te głosowania jezeli bedzie sie zastaniawiał, aby w rzeczywistosci milion kukieł tu nie głosowało, a prawdziwi gracze :)

Dk-133

tak fany pomysł  tylko żeby te kwoty % do gangu nie rosły zbyt szybko w górę .

Norweg-G2


prpablo

Popieram każdą forme poprawienia zarobków z gangu ;)

kieliszek

#7
Bardzo fajny pomysł, uważam, że przyda się dodatkowy budynek w vipie. Tylko tak jak już wcześniej pisano, cena rozbudowy budynku nie może zbyt szybko iść w górę, aby gracze z mniejszymi lvlami też mieli szanse rozbudować budynek na zadowalający poziom.

Oczywiście ta zmiana wprowadziłaby tylko kolejne dodatkowych kilka liczb do zarobków...

broliqe


monicue

również wielkie za - w gangu i tak bida jest aby coś więcej zdziałać -
a opcja poprawi zarobek  - a że w grze tylko to chodzi - to bez zastanawiania się : ZALECAM :)

Gural.


sikor9[g2]

Pomysl dobry ale czy przejdzie?? Jestem ZA

silo1992

bardzo fajny pomysł którego chyba jeszcze nikt nie poruszał, zawsze to jakieś większe możliwości rozwoju zarobków a skoro kobitki i biznesy da się rozbudowywać to i gangi też byłoby fajnie jeśli nie zmieni się nic w kwestii dragów itp - oczywiście za dla jakichkolwiek zmian :)


Jumpers

Apartamentowiec gangu w Budynkach gangu i budowany z kasy gangowej bo jednak gang jest wspólny a nie indywidualny :) po za tym pomysł świetny nigdy podobnego tutaj nie widziałem chyba że przeoczyłem oczywiście popieram