• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

tournament

Zaczęty przez terro, Grudzień 24, 2011, 10:48:26 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

terro

Tournament. co byście powiedzieli , gdyby czas walk w turze skrócić z 3 minut do 1,5 minuty?, mozna by w ten sposób zdynamizowac tę konkurencje i z pewnością  podniosło by to frekwencje gangsterów w walce, drugim zaś pomyslem jest '' maraton tournament'' polegający na tym iz od piatku od godziny powiedzmy 20 do niedzieli do 16 zrobic mega tournament i wygrywa ta osoba ktora bedzie w stanie wygrac najwięcej  turniejów pod rząd, wracając jeszce do skróconego czasu turnieju , krótszy czas każdej walki wyeliminował by lewe konta zgłaszane do turnieju tylko po to by turniej się odbył

rimean

Co do mega maratanu jestem na nie, mega turnieje i wogole, daj spokój zwykły turniej wystarczy
co do skrócenia czasu oczywiście na tak ale żeby odbyło się to na 1g i na 2g a nie tylko na którymś z serverów
chętniej zapisywałbym się do turnieju i częściej wygrywał/przegrywał

BaBaNaRoWeRzE

pobawie sie w Kristoffa i powiem tak "nie przejdzie, zamykam"

tematy byly juz poruszane i jakos ich nie wprowadzili.

Leon Zawodowiec

Jestem oczywiście za, chciałbym nawet żeby były tournamenty z czasem oczekiwania 10-20 sekund, bo pier... można dostać z tymi 3 minutami.

FoxKantor

po co ?? wtedy ludzie którzy graja kilka godzin, bedą miały jeszcze lepiej..
jestem na NIE

Leon Zawodowiec

Cytat: FoxKantor w Grudzień 27, 2011, 10:44:44 AM
po co ?? wtedy ludzie którzy graja kilka godzin, bedą miały jeszcze lepiej..
jestem na NIE
Typowy polaczek, żal
Pies ogrodnika

Adrian

Cytat: FoxKantor w Grudzień 27, 2011, 10:44:44 AM
po co ?? wtedy ludzie którzy graja kilka godzin, bedą miały jeszcze lepiej..
jestem na NIE

płacze bo on wejdzie na 5 min na g2 i chce mieć wszystko to co gracze którzy siedzą całymi dniami..