• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Skoro automat WG to po co weryfikacja kwadratami?

Zaczęty przez seba069, Wrzesień 30, 2020, 12:10:54 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

seba069

Jak w temacie.
Skoro wprowadzona jest zmiana w walkach gangów, to należy w moim odczuciu wyłączyć weryfikację kwadratami.

Arturek509

A co to za problem kliknac raz na godzine te kwadraty ? xd

Jumpers

a co jedno z drugim ma wspólnego bo nie rozumiem na mieście też masz automat i weryfikację

Arturek509

Ja chyba rozumiem. Jak jedna osoba robi wg to wtedy automat rozłącza automatyczne wyszukiwanie by dana osoba musiala wklepać kod antybotowy

W-11

Ja zauważyłem że Automat nie zlicza poprawnie walk u osoby rozpoczynającej, a u innych jest więcej rozpoczętych w tym samym czasie co u innego, 1 ciągu 2 godzin jest u jednego 8 pomimo że on ustawiał, a u innych jest z 40-80, tak więc admin mógłby to jeszcze zmodernizować, bo póki co nie działa prawidłowo, chodź u niektórych może działać prawidłowo, lub sami nie zauważyli.

Arturek509

Hmm a ważne jest to kto kliknie walke ?
Pierwsz wg ktos mógł rozpocząc i sobie pójśc wiec wtedy wg by sie dalej naliczało na osobe która rozpoczęła. Ważniejsze są same z siebie kliknięcia tak naprawde

Klemik

W sumie to i tak (prawie) nic się nie zmieniło. Jeśli w gangu jest więcej niż 2 osób aktywnych to i tak pojawia się captcha prawie co każdą walkę.