• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

GANG G1

Zaczęty przez malyabc, Grudzień 10, 2011, 23:14:02 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

malyabc

Skąd brać kase jak jest się samemu w gangu??


malyabc

#2
tak kumam ale napady są od 2 członków a ja na razie sam jestem a zasady poczytałem i jak dobrze rozumiem to potrzeba adrenaliny do napadu a tą bierze się z budynków i koło zamknięte tak samo jak punkty ataku i obrony :P

Mazior

Cytat: malyabc w Grudzień 10, 2011, 23:23:43 PM
tak kumam ale napady są od 2 członków a ja na razie sam jestem a zasady poczytałem i jak dobrze rozumiem to potrzeba adrenaliny do napadu a tą bierze się z budynków i koło zamknięte tak samo jak punkty ataku i obrony :P

musisz komus dzialke przejac ;)

malyabc

a może zaczniesz czytać ze zrozumieniem bo dzielnice to od 3 ludków w gangu można przejmować :D

Mazior

Cytat: malyabc w Grudzień 10, 2011, 23:54:05 PM
a może zaczniesz czytać ze zrozumieniem bo dzielnice to od 3 ludków w gangu można przejmować :D

a moze poszukasz pozostalych 2 osob? NIE MA INNEJ MOZLIWOSCI ZAROBIENIA KASY !! czytalbys zasady to bys wiedzial ...

Leon Zawodowiec

Gang to ma być gang, a nie jednoosobowe przedsięwzięcie.

malyabc

czytałem i nie znalazłem że inaczej się nie da a znaleźć kolejne  osoby to nie jest łatwo :P

sigurd89

Cytat: malyabc w Grudzień 11, 2011, 06:50:07 AM
czytałem i nie znalazłem że inaczej się nie da a znaleźć kolejne  osoby to nie jest łatwo :P

Priomo PRZECZYTAJ LINKI
Secundo pisz po polsku.
Tercio (chyba ;) ) jak nie możesz znaleźć 2 osób, poszukaj gangu w którym są już 2-3 osoby.

Sigurd