• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

jak dobrze zainwestowac

Zaczęty przez Dydson580, Grudzień 24, 2011, 11:49:54 AM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dydson580

Witam:D
mam takie pytanie jak najlepiej zainwestowac w % z vipa?
tzn: np: zalozmy ze mam po 100 kazdego biznesu to ile % sie najlepiej oplaca miec? i w dziwkach tak samo moglibyscie podpowiedziec>
z gory dzieki za pomoc:D

tryniszr


BaBaNaRoWeRzE

tak aby czas splaty dziwki byl porównywalny do czasu spłaty biznesu.. uwzgledniajac % z ringu i VIP'a ... cos jeszcze??

Dydson580

tak ile % sie oplaca przy 100 z kazdego budynku:D chodzi mi o dokladne cyfry:D

Leon Zawodowiec

": D xD xP policzcie za mje bo jestem leniem/retardem xp"
To sobie wylicz sam, nie licz na to że ktokolwiek zrobi cokolwiek za Ciebie skoro nie podałeś ani zarobków z biznesu, ani z dziwek, ani poziomu+SA (opłacalność Haremu i Nocnego Klubu).
Proponuję Excela, bardzo dobra maszyna do liczenia.
Temat do zamknięcia,

Dydson580

ale po co poziom i sa do zarobkow:P podalem ze mam po 100 budynkow z kazdego biznesu i nie wiem ile % z vip'a mi sie oplaca kupic:D

Leon Zawodowiec

Cytat: Dydson580 w Grudzień 24, 2011, 18:23:07 PM
ale po co poziom i sa do zarobkow:P podalem ze mam po 100 budynkow z kazdego biznesu i nie wiem ile % z vip'a mi sie oplaca kupic:D
To sobie policz k*wa (kawa) sam
Albo chociaż podaj dokładnie ile zarabiasz, bo 100 lvl każdego biznesu nic nikomu nie mówi
Po to, że na niektórych poziomach się opłaca mieć więcej energii,żeby robić więcej napadów, mieć większe SV i gangiem przejmować kolejne dzielnice, tak na chłopski rozum.

El Maestro

Cytat: Leon Zawodowiec w Grudzień 24, 2011, 18:44:54 PM
Cytat: Dydson580 w Grudzień 24, 2011, 18:23:07 PM
ale po co poziom i sa do zarobkow:P podalem ze mam po 100 budynkow z kazdego biznesu i nie wiem ile % z vip'a mi sie oplaca kupic:D
To sobie policz k*wa (kawa) sam
Albo chociaż podaj dokładnie ile zarabiasz, bo 100 lvl każdego biznesu nic nikomu nie mówi
Po to, że na niektórych poziomach się opłaca mieć więcej energii,żeby robić więcej napadów, mieć większe SV i gangiem przejmować kolejne dzielnice, tak na chłopski rozum.



ekspert ;)

twoje miejsce w biznesie mowi samo za siebie