• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

TOURNAMENT

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Sierpień 02, 2013, 20:23:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Slaweksebaa1

Pomysł wyczytany z rozmów w czacie :)( Ciastka pomysł , domagał się żeby dopisać ) :D
A więc tak to wyglada. Gramy sobie  w turka. cieszymy sie cieszymy. aż wkońcu przychodzi nam ochota na film erotyczny i beng wypada z głowy ze jestesmy w turku a np zerkamy na czat a tutaj cyk wrzuca sie w oczy ZIELONY napis "tournament" i mryga : P i sie przypomina. :D oczywiscie po ukonczonej rundzie. jezeli juz klikniemy dany atak to przestaje mrygac:D cyk!

Ciastekk

mi tam pasuje bo to mój pomysł  ;D

Manchuckster

Mi też to pasuje, choć to nie mój pomysł  8)

Wyplacalni.p

Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

Slaweksebaa1

Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 02, 2013, 23:45:40 PM
Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

a czy ja pytałem czy byl taki pomysl czy nie ? ze mi tu zasmiecasz? albo za albo nie . a jak nie to wypad...

Manchuckster

Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 03, 2013, 12:58:57 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 02, 2013, 23:45:40 PM
Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

a czy ja pytałem czy byl taki pomysl czy nie ? ze mi tu zasmiecasz? albo za albo nie . a jak nie to wypad...

Był taki pomysł innego gracza i nie przeszedł a ty myślisz, że jesteś bardziej przekonujący i admin od razu przychyli się do tego co Ty napiszesz.

Założenie "władzy" w tym serwisie jest takie, że pomysły nie zostają wprowadzone w życie. A to, że ktoś powiedział iż taki pomysł już był, to bardzo Ciebie skrzywdził na forum publicznym, uświadomił, że nie jesteś prekursorem idei?

Nie, więc czego się burzysz a ja teraz by podgrzać atmosferę napiszę: Były już podobne dwa pomysły. Pomysł dźwiękowy oraz pomysł zmiany koloru ikonki turnieju.

Ale bez zmiennie jestem na tak.

wiesiekOO7


Slaweksebaa1

Cytat: Manchuckster w Sierpień 03, 2013, 16:14:39 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 03, 2013, 12:58:57 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 02, 2013, 23:45:40 PM
Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

a czy ja pytałem czy byl taki pomysl czy nie ? ze mi tu zasmiecasz? albo za albo nie . a jak nie to wypad...

Był taki pomysł innego gracza i nie przeszedł a ty myślisz, że jesteś bardziej przekonujący i admin od razu przychyli się do tego co Ty napiszesz.

Założenie "władzy" w tym serwisie jest takie, że pomysły nie zostają wprowadzone w życie. A to, że ktoś powiedział iż taki pomysł już był, to bardzo Ciebie skrzywdził na forum publicznym, uświadomił, że nie jesteś prekursorem idei?

Nie, więc czego się burzysz a ja teraz by podgrzać atmosferę napiszę: Były już podobne dwa pomysły. Pomysł dźwiękowy oraz pomysł zmiany koloru ikonki turnieju.

Ale bez zmiennie jestem na tak.


e rambo nie bij ok ?

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 03, 2013, 12:58:57 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 02, 2013, 23:45:40 PM
Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

a czy ja pytałem czy byl taki pomysl czy nie ? ze mi tu zasmiecasz? albo za albo nie . a jak nie to wypad...

Nie musialeś pytać, ale każdy ci powie że były już pomysły i niepotrzebnie się psioczysz, powionienes podziękować za to że ktoś cię informuje, niż robić z siebie Głupio-Mądrego. ;)

Slaweksebaa1

Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 03, 2013, 22:46:46 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 03, 2013, 12:58:57 PM
Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 02, 2013, 23:45:40 PM
Był podobny pomysł, tyle że sygnalizacja dźwiękiem z możliwością wyłączenia.

a czy ja pytałem czy byl taki pomysl czy nie ? ze mi tu zasmiecasz? albo za albo nie . a jak nie to wypad...

Nie musialeś pytać, ale każdy ci powie że były już pomysły i niepotrzebnie się psioczysz, powionienes podziękować za to że ktoś cię informuje, niż robić z siebie Głupio-Mądrego. ;)

Wy jesteście dziwni ;/ jezeli nie przeszedl to warto sie starac po raz kolejny aby wkoncu sie udało bo to wkoncu dzieki nam gra istnieje wiec cos mamy do gadania. ale nie Najmadrzejsze osoby co wszedzie sie musza podpisac wywalili z tekstem ze to bylo. a ja mam w dupie ze to bylo. ; /

Manchuckster

W takim razie przewertuj historię pomysłów i daj je na nowo. Uzbiera się tego ze 150. Jeżeli nie przeszły to wg administracji są bez sensu.

Wyplacalni.p

Cytat: Manchuckster w Sierpień 05, 2013, 15:16:33 PM
W takim razie przewertuj historię pomysłów i daj je na nowo. Uzbiera się tego ze 150. Jeżeli nie przeszły to wg administracji są bez sensu.

A skoro są bez sensu, powinny trafić Ewidetnie do KOSZA. ;)

admin

Pracę nad tym pomysłem są już w trakcie. Powstała pierwsza wersja (beta) tej funkcjonalności.

Jeżeli któryś z graczy chciałby uczestniczyć w testach to proszę o PW w grze na konto 'admin' - opcja ta (w wersji beta) zostanie włączona graczom, którzy się zgłoszą.

Pozdrawiam,
Administrator Gangsters.pl

zet83


danielos112

V.I.P