• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Kropki przy kwotach

Zaczęty przez Volttimte, Marzec 29, 2013, 23:01:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Volttimte

Ja już nie mogę, gały od tego bolą tu na gangstersie są takie sumy  miliony i miliardy i biliony, że nie da rady wpisywać tego i nie raz na pewno się ktoś pomylił o parę zer.


Pomysł mój jest taki, aby zostało dodane coś takiego, że jak wpisujemy w wpłacie do  gangu to piszemy
10000000000 i nie ma kropek i trzeba mrużyć oczy żeby zliczyć co wpisaliśmy.

i żeby automatycznie jak wpisujemy kropka była co 3 zero czyli tak:
1.000.000.000.000 i wiadomo jaka to kwota myślę, że każdemu to się przydałoby.

Don Tusk

Jestem za
I żebym też sam mógł te kropki wpisywać

Volttimte

Nie no kropki by same były co 3 zero tak tradycyjnie  :D

d87mat


Medson

Bardzo dobry pomysł - jestem za!

matus91


grant

Dobry pomysł - popieram!  8)

Henryk321


Volttimte

Niech tylko Admin wejdzie nie ma na co czekać, każdy to popiera każdemu się to przyda więc dobrze byłoby już wgrane przez grafików,moderatorów

mumia12


admin

Wprowadziliśmy pomysł ten w lekko zmodyfikowanej formie i w wersji pilotażowej. Możecie przetestować to w siedzibie gangu (przy wpłacaniu kasy). Zamiast kropek są spacje.

Prosimy Was o feedback czy o to chodziło oraz o wypisanie miejsc w grze, gdzie Waszym zdaniem warto coś takiego wprowadzić.

Załoga Gangsters.pl

MaciaseK

mogą byc spacje:) odrazu lepiej to wyglada:) przydalo by sie jeszcze w barze to prowadzic przy kupywaniu i wymienianiu wejsciówek:)

eryk1211


kropa2011

pomysl porazka co to ma byc sie pytam ......

admin

Zmiana wyświetlenia została wprowadzona również w Barze (zakup wejściówek) oraz w Banku (przy wpłacaniu i wypłacaniu pieniędzy). Czekamy na dalsze sugestie miejsc, gdzie byłoby to przydatne.

Pozdrawiamy,
Załoga Gangsters.pl