• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

TOURNAMENT

Zaczęty przez Slaweksebaa1, Sierpień 02, 2013, 20:23:23 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Ja chcę Sygnalizację Dźwiękiem

kacor0607


$G-POWER$

Jestem Za bo nie raz już mi się zdażyło niezatakować xd

Slaweksebaa1

#18
Manchuckster i wyplacalni. i co cwaniaczki ? dalem rade? dalem. bo pamietajcie ;) dzieki nam istnieje gra;) a nie do kosza .... najwieksi co sie udzielaja na forum... i chciales do kosza. a jakas weszło bohaterze ; /

An_Dro_ID

Własnie testuje działa ok jak na razie ale do super faktycznie brakuje jakiegos dzwieku. ;)

b00ster

Za :) I sygnalizacja dźwiękowa też przydałaby się :)

Jogus1988

Jeśli nie sygnał to przydało by się żeby w innym oknie jak jest otwarte coś innego niż gangsters też pokazywał się ten komunikat.

Wyplacalni.p

Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 13, 2013, 17:42:18 PM
Manchuckster i wyplacalni. i co cwaniaczki ? dalem rade? dalem. bo pamietajcie ;) dzieki nam istnieje gra;) a nie do kosza .... najwieksi co sie udzielaja na forum... i chciales do kosza. a jakas weszło bohaterze ; /

Naucz się czytać i rozumować, bo pewność siebie jest zgubne.

Slaweksebaa1

Cytat: Wyplacalni.p w Sierpień 17, 2013, 16:52:47 PM
Cytat: Slaweksebaa1 w Sierpień 13, 2013, 17:42:18 PM
Manchuckster i wyplacalni. i co cwaniaczki ? dalem rade? dalem. bo pamietajcie ;) dzieki nam istnieje gra;) a nie do kosza .... najwieksi co sie udzielaja na forum... i chciales do kosza. a jakas weszło bohaterze ; /

Naucz się czytać i rozumować, bo pewność siebie jest zgubne.

ogarnij dupe. najwiecej masz do gadania.

albedo


tajwan007


danielos112

sygnalizacja dzwiękowa byłaby lepsza :P
V.I.P

seba069

w tyra byłoby lepiej wybrać 3-4 ataki z góry, lub też zmiejszyć czas tura :)

przypomnienie jestem za

GrAz

Pomysł jest dobry a nawet wyborny o ile będzie dodana opcja z włączeniem jakiegoś dźwięku w innym przypadku cienki jak dupa węża i to jakiegoś zaskrońca.

Michal PLAT

Ja jestem  ZA . Jednakże do tego przydałoby się żeby tam gdzie zakładki w przeglądarce był licznik czasu(ile do końca rundy zostało) takie cóś jest w grze sfgame kto grał to pewnie wie o co mi chodzi.