• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

DZIELNICE W GANGU

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Sierpień 23, 2013, 21:44:19 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Pomyślalem sobie o tym, jakby ADMIN wprowadził ilość posiadanych dzielnic, gdyż nie trzeba by było liczyć z osobna każdej dzielnicy, a o to przykład:

Posiadasz obecnie 24 Dzielnice

Właściwie w tym pustym polu nad dzielnicami, bo naprawdę za dużo miejsca tam wolnego jest w ramce, tak więc proponuję wstawienie tej informacji, przydatne szczególnie tym których nie ma zbyt często.

Ponadto przedstawiam drugi pomysl związany wlaściwie z Dzielnicami, otóż proponuję aby w gangu pojawiła się też frekfencja przejmowanych dzielnic, kto był, z kim przejął oraz ile strzelil, ciakawostka dla każdego gangstera będącego w gangu, a tym bardziej dla szefa gangu i nikt po za gangiem nie mógłby widzieć tego, co mamy w gangu.

Dla nie których może być zbyteczne, a dla innych może być przydatne i nie każdemu może się podobać, gdyż oceniają to zbyt pochopnie, ale jakbyście się zastanowili i pomyśleli w duszy, to z czystej ciekawości by się to wam przydało, przynajmniej by się dużo pozmianiało, nie można z góry odrazu ocenić czegoś, czego się nie wypróbowało.

Pomysł trzeci który proponuję, aby pokazywała się także informacja o tym kto ile dał ataku, ile zaatakował, a ile mu brakło, kto oraz co zrobił w Napadach i różnego rodzaju funkcji i gier w gangu.

Pomysł czwarty ostatni, proponuję aby w gangu pojawiła się informacja o tym, ile obecnie ma gang  ma SV i ile Gangsterzy mają SV oraz ile w sumie gang z gangsterami ma SV, to jest pomocne  w przejmowaniu dzielnic i nikt nie musiał się prosić innych o podanie swojego SV oraz jego przeliczania, czyli że to usprawnia dokładne zaplanowanie Przejmowanie dzielnic.

Manchuckster

#1
Mnie osobiście pomysł się podoba, więc tym razem jestem jak najbardziej ZA

Każdy z tych czterech pomysłów powinien zostać wprowadzony do tej gry.

danielos112

wszystkie pomysły są fajne , przydałyby się :)
V.I.P

Don Tusk


jagrek

Pomysły dobre, jestem jak najbardziej za :P
ale patrząc na to w jakim tempie są tutaj wprowadzane zmiany(od roku prawie nic się nie zmieniło) pewnie nie prędko je zobaczmy ;) 

wiesiekOO7

Jestem za. Każdy pomysł jest dobry i nie powinniśmy rezygnować z żadnego.