• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Zakłady sportowe

Zaczęty przez Manchuckster, Marzec 15, 2014, 20:16:40 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Manchuckster

Kiedyś był chyba taki pomysł aby wprowadzić (właściwie rozbudować) do działu Off-Topic możliwość typowania spotkań największych lig europejskich.

Ten pomysł miałby połączenie z pomysłem gracza Santos400, http://forum.gangsters.pl/index.php?topic=17629.0

Statystyczny polak bardziej interesuje się tym co dzieje się w Premiership, Primera Division, Bundeslidze, Ligue 1, Serie A niż to co się dzieje w Ekstraklasie.

Manchester United, Real Madryt, FC Barcelona, Chelsea, Bayern ma więcej polskich kibiców niż najlepsza Polska drużyna Legia Warszawa.

Santos400


kaziu102

zdecydowanie tak. FORZA INTER :)

b00ster


wiesiekOO7

Jestem zdecydowanie przeciw. To jest gra GANGSTERS a nie zakłady sportowe. Piszecie już niektórzy takie pomysły jakby ta gra to była superprodukcja i tylko takimi głupotami jeszcze można się zając a to przecież nie prawda.

danielos112

V.I.P

Slaweksebaa1

Cytat: wiesiekOO7 w Marzec 21, 2014, 15:53:31 PM
Jestem zdecydowanie przeciw. To jest gra GANGSTERS a nie zakłady sportowe. Piszecie już niektórzy takie pomysły jakby ta gra to była superprodukcja i tylko takimi głupotami jeszcze można się zając a to przecież nie prawda.

Gangster tez czasami potrzebuje troche rozrywki i odstąpienia od swiata gangsterskiego :)

matus91