• Welcome to Gangsters.pl - Forum gangsterskie. Please log in or sign up.

Drobne Udogodnienie Konta PLUS i PRO

Zaczęty przez Wyplacalni.p, Lipiec 08, 2014, 16:40:15 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wyplacalni.p

Szanowni Państwo, wpadłem na Myśl która może pomóc innym Graczom, otóż tak sobie pomyślałem, aby dodano Możliwość Przelewania Dni "PLUS" na dni "PRO".

Ponieważ Konto PRO jest bardziej opłacalnym Kontem niż Konto PLUS, a Usprawiedliwiam to faktem iż są osoby które mają Nadmiar Konta PLUS, a chciałby by przenieść po tej samej cenie na konto PRO, oczywiście kosztem utraty ilości dni, aż do momentu konta PRO.

Wnioskuję że admin na tym by nie stracił, ani by nie zyskał.

Proszę o pozytywne rozważenie tej kwestii bardzo dokładnie i nie pochopnie ;)

Dziękuję za Uwagę.

MaciaseK

to po co kupujesz konto PLUS jak chcesz konto PRO ? ;p opcja zbedna :) ja bym udoskonalił łapówkę gdzie była by dodatkowa opcja tylko dla graczy do 200 lvla tak aby nowik mógł szybciej sie rozwinąc :)

Wyplacalni.p

No bo myślałem że mi braknie i chciałem sobie zostawić PLUS, ale mam te 180 dni od kupna nie naruszone.
Maciasek, nie bądź tak krytyczny.

UPDATE:  Można by było wymieniać tylko raz na miesiąc, lub raz na 3 miesiące i napewno nie cały czas. ;)

MaciaseK

wymiana zawsze była możliwa (bynajmiej kiedyś) wystarczyło tylko napisac do admina aby zamienił;p 15dni PLUS = 5dni PRO

Manchuckster

Kiedyś miałem 60 dni konta PLUS, napisałem prośbę do admina by zmienił mi to na konto PRO.
Nie było żadnego problemu. Zamiast 60 dni konta PLUS admin zamienił mi to na 20 dni konta PRO

Temat zbędny, do kosza. Wystarczy PW do admina, wątpię by było aż tylu graczy by taką funkcję wprowadzać do gry - ZBĘDNE






P.S. Wpadłeś na myśl? Wpaść można na pomysł lub mieć myśl ale nie wpaść na nią  ;D

limak

admin bez problemu zamieni Ci plus na pro